facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Kredyty hipoteczne i budowlane Banku BGŻ w 2007 roku

W całym 2007 roku Bank BGŻ udzielił kredytów hipotecznych i budowlanych o łącznej wartości ponad 1,8 mld złotych. Jest to o 36 proc. więcej niż w 2006 roku. Zadłużenie klientów z tytułu takich kredytów przekracza już 3 mld zł.

- Miniony rok był kolejnym okresem bardzo dynamicznego rozwoju rynku kredytów hipotecznych i budowlanych. W Banku BGŻ podpisaliśmy umowy dotyczące udzielenia 11,4 tysiąca takich kredytów zdobywając rynek niemal dwa razy szybciej niż nasza konkurencja – powiedziała Dorota Czańka, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej w Banku BGŻ. Dodała, że wśród sprzedanych kredytów 63 proc. stanowiły kredyty złotowe. Ich wartość przekroczyła 1,1 mld zł.

Kredyt hipoteczny Banku BGŻ oferowany jest w placówkach banku, a także w specjalnych centrach hipotecznych, których jest obecnie w Polsce 14. Znajdują się one w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie i Olsztynie.

Współpracujemy aktywnie z liczącymi się na rynku doradcami finansowymi, takimi jak np.: Expander, Open Finance, Notus, Noble Bank, Money Expert.

Kredytobiorcom, oprócz konkurencyjnego oprocentowania, Bank BGŻ oferuje również:
- ubezpieczenie niskiego wkładu własnego
- sfinansowanie wielu celów (w tym także kredytowanie działki rekreacyjnej, domku letniskowego, refinansowanie środków własnych już zainwestowanych w inwestycję mieszkaniową),
- łączenie celów kredytowania
- kredytowanie prowizji przygotowawczej
- kredytowanie opłat związanych z nabyciem nieruchomości
- możliwość bezpłatnej wyceny nieruchomości
- rozliczenie do 40 proc. kredytu bez faktur

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość