facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

„Nagrody są dla ludzi” – pierwsze losowanie

20 klientów, którzy posiadali lub w okresie od początku czerwca do końca listopada 2007 roku otworzyli konto osobiste i aktywnie z niego korzystali otrzymało telewizory LCD. Losowanie nagród odbyło się dziś w centrali banku w obecności notariusza i komisji.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczyło posiadać lub otworzyć jeden z rachunków oferowanych przez Bank BGŻ: Plan Standardowy, Plan Aktywny bądź Plan Internetowy. Dodatkowo warunkiem uczestnictwa w losowaniu było także aktywne korzystanie z konta przez dowolne 3 miesiące trwania promocji: dokonanie transakcji kartą bankomatowo-płatniczą na kwotę minimum 500 zł oraz posiadanie wpływów w wysokości minimum 2.000 zł w skali miesiąca. – Zainteresowanie naszą ofertą w okresie loterii i prowadzonej kampanii było bardzo duże. Wystarczy wspomnieć, że otworzyliśmy w tym czasie blisko 55 tysięcy kont osobistych – powiedziała Maria Kudelska dyrektor zarządzający Pionem Komunikacji w Banku BGŻ.

Kolejne losowanie tym razem zestawów kina domowego w kwietniu, a ostatnie finałowe, podczas którego będą losowane nagrody pieniężne i samochody w lipcu 2008 roku.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość