facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Lokaty na Święta

Do końca stycznia 2004 roku klienci indywidualni mogą założyć w Fortis Banku lokatę "Zima", której oprocentowanie jest stałe i wynosi 4,50% na 3 miesiące oraz 4,10% na 1 miesiąc.

Minimalna kwota wkładu wynosi 3000 zł. Aby ją założyć można wybrać się do najbliższej placówki banku. Jednak dużym udogodnieniem dla domatorów jest możliwość założenia lokaty przez internet (system Planet) lub telefon (Centrum Telefoniczne).

Wyżej oprocentowana jest lokata "Złota" - 5%, ale też wymagania banku są wyższe. Aby założyć lokatę "Złota" trzeba zainwestować przynajmniej 6 tys. zł. I podobnie, można to zrobić z domu korzystając jedynie z telefonu.

Czasu nie zostało wiele, gdyż warunkiem skorzystania z ww. oferty jest założenie lokaty w terminie do 7 grudnia br.

W szaleństwie świątecznych zakupów może warto, oprócz wydawania pieniędzy, pomyśleć o ich zainwestowaniu. Przynajmniej części.

Poniżej szczegóły dotyczące lokat promocyjnych Fortis Banku.

Lokaty Złota Zima
Termin 6 miesięcy 1 m-c
lub
3 m-ce
Oprocentowanie Stałe:
5,00%
Stałe:
1m-c: 4,10%;
3 m-ce: 4,50%
Minimalna kwota 6 tys. PLN 3 tys. PLN
Odnawialność Nieodnawialna Nieodnawialna
Dostępność W placówkach Banku lub przez Centrum Telefoniczne W placówkach Banku lub przez Pl@net oraz Centrum Telefoniczne
Okres promocji Do 31.01.2004 Do 31.01.2004Fortis Bank Polska SA (d. Pierwszy Polsko-Amerykański Bank SA) powstał w 1990 r. w Krakowie. Jest bankiem specjalizującym się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw oraz zamożnych klientów indywidualnych. Może poszczycić się tytułem "Banku Przyjaznego dla Przedsiębiorców", przyznawanym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Akcje banku od listopada 1994 r. notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank posiada 32 placówki usytuowane w największych miastach w Polsce, zatrudnia ponad 900 osób. Strategicznym udziałowcem Fortis Bank Polska jest belgijski Fortis Bank, do którego należy 99,10 proc. akcji.

Fortis Bank jest częścią grupy Fortis, międzynarodowej instytucji finansowej specjalizującej się w dziedzinie ubezpieczeń, bankowości i inwestycji. Grupa zatrudnia ponad 69 000 pracowników i plasuje się wśród 20 największych instytucji finansowych w Europie. Na rynkach krajów Beneluksu Fortis zajmuje wiodącą pozycję oferując szeroką gamę usług finansowych skierowanych do klientów indywidualnych, firm oraz jednostek sektora budżetowego. W innych krajach Fortis skupia swą działalność na wybranych segmentach rynków. Akcje Fortis są notowane na giełdach w Amsterdamie, Brukseli i Luksemburgu.

 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość