facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas na targach AGROTECH

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XXIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Targi odbędą się w Kielcach od 17 do 19 marca 2017 r.

– To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania naszej oferty dedykowanej klientom z segmentu agrobiznesu, a także do spotkań z naszymi partnerami biznesowymi, jak i przyszłymi klientami. Podczas Targów nasi eksperci zaprezentują dwa nowe produkty zapewniające korzystne finansowanie, tj. kredyt konsolidacyjny i pożyczkę leasingową. Osoby odwiedzające stoisko będą mogły również dowiedzieć się jak najkorzystniej dopasować ofertę ubezpieczeniową dla swojego gospodarstwa rolnego i rodziny oraz o możliwości skorzystania z wynajmu długookresowego samochodów do 3,5 t z ARVAL Lease Service Polska – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. – Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 75/148 w hali H – dodał M. Piskorski. 

Podczas Agro Show Bank BGŻ BNP Paribas będzie obecny na wspólnej przestrzeni o powierzchni 100 m2 z BNP Paribas Leasing Solutions, który oferuje profesjonalne rozwiązania finansowe dla dostawców środków trwałych i jest liderem w finansowaniu maszyn rolniczych od 2010 roku.

Podczas targów premierę będzie miał drugi numer magazynu „Agro Kurier”, gazety o charakterze informacyjno-lifestyle’owym, przygotowanej przez ekspertów Banku BGŻ BNP Paribas we współpracy z dziennikarzami, zawierającej artykuły branżowe i ciekawostki z sektora agro. Wyjątkowo do tego wydania  został dołączony specjalny certyfikat promocyjny, na podstawie którego Bank oferuje  w swoich oddziałach specjalne warunki cenowe na wybrane kredyty.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to największe w Polsce targi rolnicze organizowane na krytej powierzchni Targów Kielce i będą rozmieszczone na terenie 11 hal o powierzchni 65 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość