facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas po raz drugi najlepszy dla rolnika

Bank BGŻ BNP Paribas zajął ponownie pierwsze miejsce w drugiej edycji rankingu Bank Najlepszy dla Rolnika 2017 przygotowanym przez agencję badawczą Martin&Jacob.

Banki, które brały udział w rankingu, zostały poddane ocenie przez 1200 rolników w czterech kategoriach: oferta bankowa, jakość obsługi, warunki lokalowe oraz opinia o banku. Badanie przeprowadzono na próbie rolników, którzy korzystają z produktów bankowych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego.

Z tegorocznego badania wynika, że współczesny rolnik wciąż ceni kontakt bezpośredni z doradcą, dyskrecję obsługi, indywidualne podejście do klienta oraz prostą i zrozumiałą komunikację. Jednocześnie badani rolnicy deklarują również coraz częstsze wykorzystywanie bankowości elektronicznej do kontaktu z bankiem.

Cieszymy się, że w tegorocznej edycji rankingu nasz bank jest ponownie liderem. Wynik ten potwierdza, że posiadamy ugruntowaną pozycję w obszarze agro, a blisko 100 lat doświadczenia w obsłudze klientów z tego sektora i rzetelność biznesowa to przewagi, dzięki którym klienci decydują się na współpracę z nami. Z drugiej strony badanie dostarcza nam cennej wiedzy z obszarów, w których powinniśmy zintensyfikować działania, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów – powiedział Bartosz Urbaniak, członek Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas, odpowiedzialny za obszar Bankowości MŚP i Agro. – Jednocześnie sytuacja rynkowa, niesprzyjające czynniki zewnętrzne powodują, że jako lider z większą uwagą niż dotychczas przyglądamy się branży agro, by jeszcze bardziej elastycznie i innowacyjnie reagować na pojawiające się potrzeby klientów. Wspiera nas w tym Grupa BNP Paribas, która dostarcza nam rozwiązania dotyczące m.in. leasingu, ubezpieczeń czy zabezpieczenia cen produktów rolnych – dodał Bartosz Urbaniak.

Badanie zrealizowane zostało w styczniu 2017 roku.

Szczegóły: www.banknajlepszydlarolnika.pl

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość