facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas z najlepszym kontem dla obywateli Ukrainy

Konto Optymalne, dostępne w ofercie Banku BGŻ BNP Paribas, znalazło się na pierwszym miejscu zestawienia kont osobistych dla obywateli Ukrainy, przygotowanym przez ekspertów Bankier.pl. Autorzy zestawienia sprawdzili, gdzie i na jakich warunkach obywatel Ukrainy ze statusem rezydenta może założyć konto osobiste. Oferta Banku BGŻ BNP Paribas, która znalazła się na pierwszym miejscu klasyfikacji, została uznana za jedną z najbardziej korzystnych propozycji na rynku.

Ranking Bankiera został opracowany według metodologii opartej na comiesięcznych zestawieniach najtańszych kont osobistych i mechanizmu porównywarki kont osobistych Bankier.pl. Najwyżej pojawiły się rachunki gwarantujące bezpłatne prowadzenie i kartę płatniczą. Dodawanie opłat warunkowych obniżało pozycję danej oferty w rankingu.  

- Z myślą o rosnącej grupie obywateli Ukrainy pracujących i mieszkających w Polsce, Bank BGŻ BNP Paribas oferuje pakiet rozwiązań, który ułatwi im zarządzanie finansami osobistymi oraz dostęp do usług bankowych. Obywatele Ukrainy, by móc w pełni korzystać z usług bankowych (na przykład kredytów), muszą posiadać numer PESEL. Jeśli klient jest zameldowany w Polsce, posiada ważny paszport i wizę, pracownicy Banku mogą wspomóc go podczas wypełniania wniosku o nadanie numeru PESEL. Ponadto, dzięki nawiązaniu współpracy z operatorem komórkowym T-Mobile, Bank BGŻ BNP Paribas bezpłatnie wydaje kartę pre-paid z atrakcyjną ofertą dla obywateli Ukrainy. Aktywacji karty można dokonać w każdym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas – mówi Karol Kamas, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas.   

To jednak nie wszystkie działania podejmowane przez Bank. Obywatele Ukrainy mogą również korzystać ze wsparcia doświadczonych doradców za pośrednictwem infolinii w języku ukraińskim. Bank przygotował w tym języku materiały informacyjne i promocyjne, a także ukraińską wersję strony internetowej, dzięki czemu klienci na bieżąco otrzymują informacje o najtańszej na rynku i dużo korzystniejszej niż przekazy pieniężne możliwości przelewów pieniędzy na Ukrainę.

Pełne wyniki rankingu kont osobistych przygotowanego przez Bankier.pl można znaleźć tutaj.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość