facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas oferuje atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i lokatach

Bank BGŻ BNP Paribas posiadaczom Konta Dobrze Oszczędnościowego proponuje atrakcyjne warunki, oferując oprocentowanie nowych środków na poziomie 2,3 proc. w skali roku. Bank oferuje również korzystnie oprocentowane lokaty.

Promocyjne stałe oprocentowanie dla nowych środków do 25 tys. zł to 2,3 proc., a powyżej tego poziomu 1,35 proc. Klienci, którzy jeszcze nie posiadają konta oszczędnościowego, mogą je otworzyć na promocyjnych warunkach przez internet, telefonicznie albo podczas wizyty w oddziale. Klienci posiadający Konto Dobrze Oszczędnościowe mogą przystąpić do promocji w oddziale. Z promocji można skorzystać do 8 sierpnia, a podwyższone oprocentowanie obowiązuje do 9 września. 

Konto oszczędnościowe to nie jedyny produkt dla osób szukających atrakcyjnych propozycji ulokowania środków. Oferta Lokat Promocyjnych obejmuje 3-, 6- i 24-miesięczne lokaty, z oprocentowaniem w skali roku odpowiednio 1,1 proc., 1,5 proc. i 2,0 proc. Lokaty te można otworzyć za pośrednictwem bankowości internetowej Banku. 

Z kolei osoby zainteresowane ulokowaniem środków na rok mogą założyć Lokatę Progresywną, której oprocentowanie stopniowo rośnie, by w ostatnim, dwunastym miesiącu sięgnąć 4 proc., co przekłada się na 1,5 proc. efektywnego oprocentowania lokaty w skali roku. Lokatę taką można otworzyć w oddziale Banku lub przez Internet. Jest to nieodnawialna lokata o niskiej kwocie wpłaty (1000 zł). Możliwe jest otwarcie dowolnej liczby lokat. W przypadku wypłaty środków przed upływem roku Klienci otrzymują odsetki naliczone do dnia zerwania lokaty. 

Więcej informacji o aktualnej ofercie produktów oszczędnościowych Banku BGŻ BNP Paribas można znaleźć pod adresem: bgzbnpparibas.pl

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość