facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Mobilne siłownie BGŻ BNP Paribas

16 miast i wysoki poziom endorfin to plan Banku BGŻ BNP Paribas na aktywną jesień. Brak czasu i motywacji przestaje być już wymówką. Nie dasz radę dotrzeć na siłownię? Żaden problem – to ona przyjedzie do Ciebie. W październiku mobilna Siłownia odwiedzi ośrodki uniwersyteckie w całym kraju.

Masa czy rzeźba? Trening siłowy, a może jednak cardio? Wątpliwości rozwieje Jacek Bilczyński, specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, autor kilkuset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych. W ramach projektu będzie prowadził sesje Q&A i udzielał porad w 14 miastach na trasie mobilnej siłowni.

Dodatkowo, Bank BGŻ BNP Paribas przygotował specjalną aplikację, która wygeneruje plan treningowy dla każdego, kto chce zainwestować w zdrowie i sprawność. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania, aby system podpowiedział, jak należy ćwiczyć aby osiągnąć wymarzony efekt.

Sport to nie tylko recepta na zdrowie, ale i skuteczną naukę. Przyśpiesza przetwarzanie informacji, polepsza pamięć, wpływa na koncentrację i czytanie ze zrozumieniem. Efekty mogą się utrzymać nawet do 4 miesięcy po zaprzestaniu ćwiczeń, czyli aż do sesji zimowej i sezonu narciarskiego.

Więcej informacji o lokalizacjach mobilnej siłowni można znaleźć na aktywnizbgzbnpp.pl

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość