facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Dwa dni z ekspertami BGŻ BNP Paribas – Bank zaprasza na 10-te Office Hours

Bankowość rodzinna, czyli jak skutecznie i rozsądnie zarządzać pieniędzmi, wykorzystując efektywną komunikację finansową między członkami rodziny? – to temat przewodni najbliższych Office Hours, na które zaprasza Zespół Cyfrowej Transformacji Banku BGŻ BNP Paribas. Eksperci poszukują innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które tym razem pomogą wzbogacić ofertę dla klientów indywidualnych w zakresie zarządzania rodzinnymi finansami. Spotkanie startupów z przedstawicielami Banku odbędzie się 28 i 29 listopada podczas jednego z kluczowych w Europie wydarzeń z branży fintech – Impact fintech’18 w Łodzi. 

Znajomość produktów finansowych i ich specyfiki jest w dzisiejszych czasach niezbędna, by efektywnie korzystać z dostępnych usług i zarządzać rodzinnym budżetem. Mając na uwadze dynamiczny rozwój nowych technologii oraz rosnący stopień zaawansowania produktów i usług bankowych, niezbędna jest nieustanna edukacja finansowa już od najmłodszych lat. Świadomość ekonomiczna i zrozumienie niuansów zarządzania budżetem domowym to klucz do sukcesu w umiejętnym zarządzaniu rodzinnymi finansami. Dlatego poszukujemy rozwiązania, które będzie połączeniem narzędzia umożliwiającego edukację finansową najmłodszych, z drugiej strony będzie stanowić wartość dodaną w codziennym zarządzaniu finansami rodziny, a co równie ważne będzie prostym i intuicyjnym narzędziem w obsłudze dla jego użytkowników. A to wszystko w imię kształtowania odpowiedzialnych postaw w zarządzaniu rodzinnym budżetem – mówi Karol Kamas, Dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Podczas Office Hours z firmami będą rozmawiać managerowie z departamentu: Innowacji Produktowych i Usług Dodanych, Architektury IT oraz Cyfrowej Transformacji Banku BGŻ BNP Paribas. Każda z firm wybranych do udziału w Office Hours firm, będzie miała 45 minut na zaprezentowanie swojego rozwiązania. Wybrane firmy przejdą do etapu warsztatów. Najlepsze z rozwiązań ma szansę na wdrożenie. 

Office Hours są elementem „Kodeksu Współpracy ze Startupami”, w ramach którego Bank BGŻ BNP Paribas uprościł wewnętrzne procedury dla pozyskiwania nowoczesnych rozwiązań technologicznych od startupów.  

Tym razem, BGŻ BNP Paribas poszukuje nie tylko tych zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Szczegóły procesu są dostępne na stronie: www.bgzbnpparibas.pl/startupy   

Do tej pory odbyło się 10 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: m.in.: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR czy komunikacji wewnętrznej.  

Firmy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, proszone są o kontakt z Zespołem Cyfrowej Transformacji pod adresem email: startupy@bgzbnpparibas.pl 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość