facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Kolejne Office Hours w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas szuka partnerów, którzy mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem z zakresu projektowania UX dla produktów cyfrowych.

 Eksperci Banku BGŻ BNP Paribas zapraszają do współpracy firmy, które specjalizują się w dostarczaniu rozwiązania UX dla produktów cyfrowych.

Szukamy firm, które będą w stanie wesprzeć nas w projektowaniu – od badań z użytkownikami przez tworzenie makiet, kończąc na tworzeniu kodu dla front-endu. Testujemy nowe formy współpracy z dostawcami. Chcemy odejść od wysyłania wymagań i odbierania gotowego produktu oraz od prostych umów outsourcingowych. Planujemy zaangażować w nasze prace firmy, które mają pomysł na to, jak elastycznie wspierać nas w rozwoju produktów – mówi Jakub Danecki, Koordynator Zespołu Badań i Projektowania w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Firmy, które są zainteresowane wzięciem udziału w tym wydarzeniu, powinny zapewnić zespół w którym pracują przynajmniej dwie osoby z minimum trzyletnim doświadczeniem i udokumentowanymi wdrożeniami w każdej ze wskazanych kategorii. Swoje zgłoszenia należy przesłać do 8 lutego br. na adres: startupy@bgzbnpparibas.pl wraz z krótkim portfolio.

Z wybranymi firmami przedstawiciele Banku spotkają się w Warszawie już 14-go lutego, na ul. Grzybowskiej 78.

Każda z firm wybranych do udziału w Office Hours, będzie miała 45 minut na zaprezentowanie się. Wybrane firmy przejdą do etapu warsztatów, po których złożą swoje oferty dla Zespołu Badań i Projektowania Banku BGŻ BNP Paribas.

Office Hours są częścią uproszczonego procesy zakupowego Banku BGŻ BNP Paribas, opracowanego przez Zespół Cyfrowej Transformacji we współpracy z Departamentem Zakupów Centralnych, dla efektywnego pozyskiwania najlepszych partnerów technologicznych dla potrzeb Banku, w tym przede wszystkim startupów.

 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość