facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Odsetki należne nawet po wcześniejszej wypłacie pieniędzy – od 7 lutego BGŻOptima wraca z Lokatą Bezkompromisową

Wpłacając środki na Lokatę Bezkompromisową w BGŻOptima, można zyskać 2,7 proc. w skali roku.  Lokata jest sześciomiesięczna, ale jeśli pieniądze zostaną wycofane wcześniej, będzie wypłacony również wypracowany w tym czasie zysk, proporcjonalny do czasu trwania lokaty.

Lokata Bezkompromisowa dostępna jest dla wszystkich nowych klientów, którzy po raz pierwszy otworzą Konto Indywidualne BGŻOptima lub dla tych, którzy nie mieli go w ostatnich 12 miesiącach. Osoby, które nie spełniają tego warunku, mogą natomiast skorzystać z 6-miesięcznej Lokaty Elastycznej. Ona również gwarantuje wypłatę należnego zysku, w przypadku wcześniejszego jej zerwania.

Nowy klient BGŻOptima może posiadać tylko jedną Lokatę Bezkompromisową i wpłacić na nią kwotę nie mniejszą niż 50 000 zł i nie większą niż 100 000 zł.

Aby móc skorzystać z najnowszej oferty BGŻOptima, wystarczy na stronie bgzoptima.pl złożyć wniosek o Lokatę Bezkompromisową wraz z kontem oszczędnościowym Smart. Do wykonania operacji potrzebny będzie dowód osobisty.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość