facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas wspiera swoich klientów i pomaga sfinansować marzenia

Pozytywne słowa mogą motywować do działania ale do realizacji marzeń i planów często potrzebne są również pieniądze. W ramach kampanii #DOCENIAJnieoceniaj, Bank BGŻ BNP Paribas wspiera swoich klientów i oferuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 4,4 proc. w skali roku.

W ramach prowadzonej kampanii, Bank BGŻ BNP Paribas chce zwrócić uwagę na siłę pozytywnych słów, które mogą wspierać odważne plany, marzenia i zachęcać do działania. W spotach reklamowych, promujących kampanię Banku, zobaczymy ludzi i sytuacje, w których słowa wsparcia bliskich: „Bardzo Ci kibicujemy”, „Wierzę, że uda Ci się spełnić to marzenia „Na pewno się uda. Będę Cię wspierać” dodadzą bohaterom odwagi w dążeniu do wyznaczonych celów. Naszym celem jest wsparcie tych planów i pomoc w ich sfinansowaniu kredytem gotówkowym.

Wsparcie bliskich osób jest niezwykle ważne w realizacji marzeń i planów. Poczucie, że ktoś nam kibicuje, jest motywujące i dodaje odwagi i sił. Choć pozytywna motywacja i wsparcie osób, na których nam najbardziej zależy, to klucz do sukcesu, jednak do realizacji niektórych planów potrzebne są też jeszcze pieniądze. Jako Bank rozumiemy to doskonale, dlatego bliskich zachęcamy do docenienia, nie oceniania, natomiast my zajmiemy się resztą, czyli pomocą w sfinansowaniu marzeń – mówi Dariusz Maciołek, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji i Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Wnioski o kredyt gotówkowy można składać do 12 maja 2019 roku. Na realizację marzeń, Bank może udzielić finansowania w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł, a na jego spłatę kredytobiorca ma od 6 do 60 miesięcy. Dodatkowo, po spełnieniu odpowiednich warunków można skorzystać również z promocji „Ostatni rok bez odsetek”. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej bgzbnpparibas.pl. 

Szczegóły dotyczące najnowszej oferty i promocji „Ostatni rok bez odsetek” dostępne są na stronie internetowej Banku www.bgzbnpparibas.pl, a także w oddziałach i za pośrednictwem infolinii pod numerem telefonu 19 321.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość