facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na kolejne Office Hours

Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem systemów do tworzenia i zarządzania modelami scoringowymi. 

– Szukamy rozwiązań, które mogłyby centralizować proces wyliczania scoringu aplikacyjnego i opcjonalnie behawioralnego w Banku. Narzędzie powinno pozwalać nam na łatwe mapowanie i integrowanie nowych źródeł danych w procesie decyzyjnym oraz na elastyczne modyfikowanie logiki scoringu. Narzędzie miałoby pobierać dane z systemów np. wnioskowych lub hurtownianych, a następnie, w systemie online, wyliczać scoring i na jego bazie implementować logikę decyzyjną, którą poprzez API będzie zwracać do aplikacji wnioskowych funkcjonujących w Banku. Budowanie i zmiana modelu scoringowego powinna w jak największym stopniu być możliwa za pomocą konfiguracji i parametryzacji – mówi Wiktor Krasnodębski, Dyrektor Departamentu Modelowania Ryzyka w Banku BGŻ BNP Paribas.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń wraz z prezentacją proponowanego rozwiązania pod adres: startupy@bgzbnpparibas.pl do 15 marca br.

Spotkanie z wybranymi firmami, w ramach kolejnej edycji Office Hours, odbędzie się 19 marca br. w Warszawie, w siedzibie Banku przy ul. Grzybowskiej 78.

Szczegóły procesu są dostępne na stronie: www.bgzbnpparibas.pl/startupy  

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość