facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas po raz 15. zaprasza startupy na Office Hours

Bank BNP Paribas sukcesywnie szuka startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Eksperci Banku ponownie spotkają się z obiecującymi startupami w ramach tzw. Office Hours. Tym razem spotkanie startupów z przedstawicielami BNP Paribas wyjątkowo odbędzie się podczas IMPACT’19 w dniach 21-22 maja w Krakowie.

Podczas 15. już edycji  Office Hours, Bank będzie poszukiwał cyfrowych narzędzi wspierających działanie operacji w obszarze bankowości konsumenckiej.

Najbliższe spotkanie w ramach Office Hours jest wyjątkowe, ponieważ odbędzie się podczas kongresu IMPACT’19 – wydarzenia na skalę europejską, które gromadzi światowej klasy ekspertów. Poszukujemy zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami w dwóch, szczególnie interesujących nas obszarach. Jesteśmy ciekawi, co mogą zaproponować nam startupy w kontekście zarządzania leadami pochodzącymi zarówno z kanałów online’owych, jak i z call center – mówi Paulina Skrzypińska, Koordynator Laboratorium Innowacji w Banku BNP Paribas. Ponadto, zastanawiamy się też, jak moglibyśmy monitorować i optymalizować procesy, które dotyczą czynności manualnych, nie logowanych. Każda z wybranych podczas scoutingu firm będzie miała 45 minut na zaprezentowanie swojej technologii w specjalnie przygotowanej do tego strefie w trakcie konferencji IMPACT’19. Wybrane podczas Office Hours firmy zostaną zaproszone na warsztaty z ekspertami z Banku, a następnie do etapu pilotażu (Proof of Concept). Rozwiązania, które poradzą sobie najlepiej, mają szansę na wdrożenie w Banku – dodaje Paulina Skrzypińska.

Office Hours są elementem uproszczonego procesu zakupowego dla technologii pochodzących od startupów, autorskiego podejścia Banku BNP Paribas  do współpracy z młodymi firmami technologicznymi. Do tej pory odbyło się 14 edycji Office Hours, w ramach których eksperci z Banku przyjrzeli się ponad 600 rozwiązaniom z rynku.

Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń wraz z prezentacją proponowanego rozwiązania pod adres: startupy@bnpparibas.pl w terminie do 20-go maja br.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość