facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Załóż konto w Banku BGŻ BNP Paribas i odbierz kupony do H&M

Darmowe konto i karta, a dodatkowo bon na zakupy o wartości do 150 zł – Bank BGŻ BNP Paribas zachęca młodych do korzystania z usług bankowych w ramach promocji „Zakupy z kontem”.

Bank z myślą o najmłodszej grupie klientów przygotował ofertę bezpłatnego konta osobistego wraz z darmową kartą wzbogaconą dodatkowo o bony o wartości nawet do 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów H&M.

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 26 lat i nie są oraz w ciągu ostatnich 2 latach nie były - klientami Banku. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja na stronie www.online.zakupyzkontem.pl, a następnie otwarcie Konta Maksymalnego (za pośrednictwem bankowej strony internetowej lub w oddziale) do dnia 30 września 2017 roku. Liczba promocyjnych kont jest ograniczona do 2500.

Chcemy budować w młodych ludziach, rozpoczynających dorosłe życie, świadomość dostępnych na rynku usług bankowych. Szkoła średnia czy studia to moment, w którym zaczynają rozporządzać samodzielnie swoim budżetem i podejmują pierwsze poważniejsze decyzje finansowe. Chcemy ich przekonać do korzystania z usług bankowych i pokazać, jakie dodatkowe korzyści mogą z tego płynąć – mówi Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Uczestnicy promocji będą otrzymywać bony do wykorzystania na zakupy w sieci H&M w trzech transzach. Pierwszy, o wartości 50 zł, uzyskają gdy poprawnie zalogują się w systemie bankowości elektronicznej Pl@net oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej do 31 października 2017 roku. Natomiast w kolejnych dwóch miesiącach będą musieli wykonać po minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą, za co mogą otrzymać kolejne dwa bony, każdy o wartości 50 zł.

Młodzi klienci Banku BGŻ BNP Paribas nie będą musieli się spieszyć z wykorzystaniem bonów zakupowych – czas na ich realizację upływa dopiero 31 października 2019 roku.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość