facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Skróty do ważnych funkcji, nowa historia operacji i szybki kredyt gotówkowy. BGŻ BNP Paribas dodaje nowe funkcje do aplikacji GOmobile

Bank BGŻ BNP Paribas nieustannie rozwija aplikację mobilną GOmobile i udostępnił klientom kolejne usprawnienia – skróty do najczęściej używanych funkcji oraz bardziej przejrzystą i funkcjonalną historię transakcji. Wkrótce będzie także możliwość złożenia wniosku o kredyt gotówkowy przez aplikację. Proces będzie trwał kilka minut, a gotówka zostanie wypłacona maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. 

- Tworzenie aplikacji mobilnej to nieustający proces. Stale pracujemy nad dodawaniem nowych funkcji, aby korzystanie z niej było wygodniejsze. W najnowszej aktualizacji dodaliśmy 3DTouch/Longpress, czyli intuicyjne skróty do często używanych funkcji, oraz nadaliśmy nowy wygląd i układ historii transakcji, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej przejrzysta. A to nie koniec, bo już niebawem dodamy opcję błyskawicznego złożenia wniosku o kredyt gotówkowy – mówi Piotr Marciniak, dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Dzięki funkcji 3DTouch (IOS) i Longpress (Android) wystarczy mocniej przycisnąć ikonę GOmobile by móc wybrać skrót do takich opcji jak historia transakcji, przelew krajowy, doładowanie telefonu czy wygenerowanie kodu BLIK. Po zalogowaniu użytkownik od razu zostanie przeniesiony do wybranej opcji.

W nowym układzie historii transakcji nazwa nadawcy lub odbiorcy przelewu prezentowana jest na ekranie startowym oraz w szczegółach produktu. Po wysunięciu historii na ekranie pulpitu, można również zmienić numer rachunku, dla którego ma zostać wyświetlona lista transakcji. Dodatkowo, pojawiła się opcja filtrowania historii po rodzaju operacji: uznaniach lub obciążeniach. 

Ponadto, Bank pracuje nad uzupełnieniem aplikacji o możliwości złożenia wniosku o kredyt gotówkowy. Wniosek będą mogli złożyć klienci, którzy spełniają określone warunki udzielenia kredytu bez dodatkowej weryfikacji. Przy złożeniu wniosku nie ma konieczności kontaktu z infolinią czy wizyty w oddziale. Cały proces trwa kilka minut a gotówka jest wypłacana na konto maksymalnie do 2 dni roboczych od chwili decyzji. Funkcja ta pojawi się już wkrótce w aplikacji GOMobile. 

Aplikacja GOmobile została zaprojektowana dla telefonów z systemami Android od wersji 5.0, iOS od wersji 10. Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość