facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na kolejne Office Hours

Zespół Cyfrowej Transformacji Banku BGŻ BNP Paribas po raz kolejny poszukuje najlepszych rozwiązań technologicznych. Tym razem Bank interesują narzędzia, które mogą wesprzeć pracowników organizacji w zakresie codziennej komunikacji wewnętrznej i dzielenia się wiedzą. Spotkanie z wybranymi firmami, w ramach 9. już edycji Office Hours, odbędzie się 4. października br. w Warszawie. 

Narzędzie ma na celu aktywizować i angażować pracowników w rozmaite działania poprzez możliwość komunikacji społecznościowej (2.0). Rozwiązanie powinno być łatwe i intuicyjne w obsłudze zarówno dla użytkowników, jak i administratorów. Ponadto, powinno obejmować takie funkcjonalności jak: możliwość samodzielnego tworzenia informacji, wydarzeń, ich komentowania, linkowana ciekawych treści, publikowania materiałów foto i video, samodzielnego tworzenia krótkich ankiet, publicznych i prywatnych grup dyskusyjnych i wydarzeń, obserwowania działań innych (wybranych) użytkowników czy interesujących tematów, personalizacja wyświetlanej treści czy wysyłania powiadomień mailowych i push na urządzenia mobilne przy pojawieniu się nowych, interesujących danego pracownika tematów.

Podczas Office Hours z firmami będą rozmawiać managerowie z departamentów: PR i Komunikacji Wewnętrznej, HR, Architektury i Bezpieczeństwa IT oraz Cyfrowej Transformacji Banku BGŻ BNP Paribas. Każda z firm wybranych do udziału w Office Hours firm, będzie miała 45 minut na zaprezentowanie swojego rozwiązania. Wybrane firmy przejdą do etapu warsztatów. Najlepsze z rozwiązań ma szansę na wdrożenie.

Office Hours są elementem „Kodeksu Współpracy ze Startupami”, w ramach którego Bank BGŻ BNP Paribas uprościł wewnętrzne procedury dla pozyskiwania nowoczesnych rozwiązań technologicznych od startupów. 

Tym razem, BGŻ BNP Paribas poszukuje nie tylko tych zespołów, które mogą pochwalić się już pierwszymi wdrożeniami. Do udziału w Office Hours zapraszamy także dojrzałe firmy oferujące rozwiązania z interesującego nas zakresu.

Szczegóły procesu są dostępne na stronie: www.bgzbnpparibas.pl/startupy  

Do tej pory odbyło się 8 wydarzeń z cyklu Office Hours, podczas których eksperci przyglądali się blisko stu rozwiązaniom z następujących obszarów: m.in.: PSD2, antyfraudy, e-commerce dla branży moto, technologie dla sektora agro, rozwiązana z zakresu HR. 

Firmy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, proszone są o przesyłanie zgłoszeń do końca września br. na adres: startupy@bgzbnpparibas.pl 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość