facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Customer Days w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa cykl spotkań z klientami korporacyjnymi i MSP połączonego Banku, tzw. Customer Days. Tematem przewodnim spotkań jest fuzja, informacje praktyczne oraz korzyści wynikające z połączenia obu banków.

Uczestnicy spotkań mają okazję zapoznać się z historią Grupy BNP Paribas i Raiffeisen Bank International, dowiedzieć się o działalności i potencjale biznesowym Grupy BNP Paribas na świecie, a także o planach w Polsce i o korzyściach dla klientów wynikających z połączenia obu banków.

Spotkaniom towarzyszy panel dyskusyjny, podczas  którego klienci mają możliwość zadania pytań i wyjaśnienia wszelkich obaw i wątpliwości.

Dodatkową atrakcją jest wystąpienie Sebastiana Kotow - praktyka biznesu, mówcy motywacyjnego, autora bestselleru „Matematyka Zaufania” na temat zaufania w biznesie. 

Spotkania odbyły się już w Łodzi, Gdańsku, Bydgoszczy, Lublinie, Białymstoku, Katowicach i Poznaniu. Kolejne odbędą się we Wrocławiu (10 grudnia), Krakowie (11 grudnia) oraz w Warszawie (17 grudnia).

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość