facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Biznes Ofensywa Banku BGŻ BNP Paribas: niskie marże i zero prowizji za udzielenie kredytu

Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna biznesową ofensywę. Od 4 lutego do końca marca trwa promocja kredytów dla obecnych i nowych klientów Banku. Mikrofirmy będą mogły skorzystać zarówno z kredytów o niskich marżach, za udzielenie których Bank nie pobierze prowizji, jak i atrakcyjnej oferty produktów leasingowych.

Promocyjna oferta obejmuje produkty niezabezpieczone: kredyt w rachunku bieżącym oraz kredyt gotówkowy (obrotowy). W obu przypadkach Bank nie pobiera prowizji za udzielenie finansowania, natomiast marża wynosi 4,9 proc.

Pierwszy kwartał to dla mikroprzedsiębiorstw dobry moment, by z impetem rozpocząć rok i zrealizować ambitne projekty, które pomożemy sfinansować na atrakcyjnych warunkach. Dbamy o to, by nasza oferta była kompleksowa, dlatego we współpracy z BNP Paribas Leasing Solutions oferujemy także atrakcyjne warunki cenowe produktów leasingowych – mówi Kamil Olszewski, dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych i Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Warunkiem skorzystania z oferty kredytowej jest otwarcie lub posiadanie rachunku bieżącego w Banku. Dla nowych klientów, Bank przygotował specjalną ofertę - rachunek dla firm, który prowadzony jest bezpłatnie przez 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Oferta jest ważna do  31 marca 2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące warunków cenowych i warunków skorzystania z promocji można uzyskać w oddziałach Banku oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl i www.raiffeisenpolbank.com (Oferta dla klientów przejętych przez BGŻ BNP Paribas).

 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość