facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas Instytucją Roku 2018

W IV edycji rankingu Instytucja Roku prowadzonego przez portal Mojebankowanie.pl, Bank BGŻ BNP Paribas został uhonorowany statuetkami w dwóch kategoriach: Najlepsza jakość obsługi w placówce – klient detaliczny, Najlepsza infolinia dla firm. Bank otrzymał również wyróżnienie w kategorii Bank Odpowiedzialny Społecznie za strategiczne partnerstwo ze Szlachetną Paczką. 

- Dbanie o doświadczenia klientów, z mojego punktu widzenia, jest dzisiaj koniecznością i na to postawiliśmy w naszym Banku. W minionym roku kontynuowaliśmy i rozpoczęliśmy wiele nowych działań skierowanych na klienta. Mam tu na myśli zarówno badania, jak i działania wprowadzone na ich podstawie. Takie zarządzanie głosem klienta ułatwia nam właściwe adresowanie zagadnień do poszczególnych jednostek w Banku, z którymi ustalamy priorytety rozwiązań niezbędnych, aby kluczowe negatywne sygnały nie powtarzały się – mówi Przemek Furlepa, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas. W naszej pracy trzeba mieć cierpliwość i być konsekwentnym. Silna więź z klientami to obszar, w którym nie ma błyskawicznego wzrostu. Te relacje musimy budować, troszczyć się o nie, nie możemy poddawać się okresowym zmianom nastrojów. Uważam, że tylko jeśli podejdziemy do potrzeb i oczekiwań Klienta z „ludzką twarzą” i będziemy go traktować tak, jak sami chcielibyśmy być tratowani, Klient poczuje się usatysfakcjonowany i będzie do nas wracał – dodaje Przemek Furlepa. 

To już czwarty rok, w którym portal MojeBankowanie.pl ocenia jakość obsługi Klienta w bankach, telekomach i firmach ubezpieczeniowych. Cykliczne oceny do rankingu Instytucja Roku 2018, odzwierciedlają rzeczywisty poziom jakości i są gwarancją, że ostateczna nagroda przyznawana jest za utrzymanie wysokiej jakości obsługi przez cały rok.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość