facebook web
Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Czas na Białystok - kolejny digitalowy oddział Banku BGŻ BNP Paribas już otwarty!

Czas na Białystok - kolejny digitalowy oddział Banku BGŻ BNP Paribas już otwarty! 

Białystok to już czwarta lokalizacja nowoczesnej w pełni bezgotówkowej placówki Banku BGŻ BNP Paribas. Oddział w nowym formacie z nowoczesnym designem jest dostosowany do potrzeb współczesnego, mobilnego klienta, który może liczyć na wiele praktycznych udogodnień oraz profesjonalne wsparcie zespołu doradców.  

- Cieszę się, że od teraz klienci z Białegostoku mają dostęp do oddziału Banku w zupełnie nowej aranżacji. Mieszkańcy odwiedzający placówkę na pewno zwrócą uwagę na wygląd oddziału: wnętrze jest nowoczesne, utrzymane w jasnej tonacji kolorystycznej z akcentami w soczystych kolorach. Motywem przewodnim wystroju wnętrza jest drzewo. We wnętrzu dominują kolory w pełni inspirowane naturą. Dodatkowo, klienci mogą usłyszeć rozlegające się z głośników odgłosy natury oraz poczuć zapach stworzony specjalnie dla Banku. Ponadto, placówka w nowej odsłonie zaprasza klientów swoją otwartą strefą obsługi i cyfrowymi nowinkami – mówi Anna Ćwik dyrektor Oddziału w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 3. 

W nowym, zdigitalizowanym oddziale Banku BGŻ BNP Paribas na klientów czekają ekrany cyfrowe, tablety, stanowisko komputerowe, a także drukarka. Klienci mogą otrzymać na miejscu kartę debetową, wydawaną do ROR, kartę która jest gotowa do użycia i wydawana od ręki (tzw. instant issuing). Bezpłatna sieć wifi dostępna w kawiarence oddziału umożliwia pobieranie i korzystanie z aplikacji bankowej przy filiżance ulubionej kawy. W placówce nowej generacji nie brakuje też komfortowych stanowisk do spotkań z doradcą. Nie wyglądają one jednak jak tradycyjne bankowe salki – wyposażone są w wygodne sofy, aby spotkanie z doradcą mogło przebiegać w kameralnej atmosferze. Dodatkowo, do dyspozycji klientów została oddana przestronna toaleta. Placówka oferuje także przestrzeń coworkingową z opcją zarezerwowania sali na różnego rodzaju konferencje – jest to powierzchnia z miejscami do samodzielnej pracy wraz z wyposażeniem oraz pokoje spotkań wraz z wyposażeniem.

Oddział Banku BGŻ BNP Paribas przy ul. Sienkiewicza 3 w Białymstoku dostępny jest dla klientów w poniedziałki od: 10:30 do 18:00, a od wtorku do piątaku od 8:30 do 16:00.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość