Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Wręczenie nagród zwycięzcom loterii „Konto z nagrodami”

W dniu dzisiejszym, w centrali Banku BGŻ piętnastu klientów, laureatów finałowego losowania loterii otrzymało swoje nagrody.

Wśród szczęśliwych zwycięzców znaleźli się klienci z oddziałów w: Bartoszycach, Głogowie, Lublinie, Płocku, Płońku, Tarnobrzegu, Tarnowskich Górach, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Słupsku i Szczecinie.
W trzecim finałowym losowaniu klienci otrzymali 5 nagród pieniężnych w wysokości po 100.000 zł oraz 10 samochodów osobowych o wartości nie wyższej niż 32.000,00 złotych każdy wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 3.600,00 zł.
Warunkiem udziału w loterii było: posiadanie konta osobistego w Banku BGŻ lub założenie konta w okresie od 1 czerwca do 30 listopada 2007 r. i nie zlikwidowanie go do dnia poszczególnych losowań nagród w loterii oraz aktywne korzystanie z niego w okresie trwania promocji czyli:
- zagwarantowanie wpływów na konto w wysokości nie mniejszej niż 2 tys. zł miesięcznie,
- dokonywanie operacji bezgotówkowych przy użyciu co najmniej jednej karty debetowej lub jednej karty kredytowej wydanej przez Bank BGŻ, w punktach handlowo-usługowych na terenie Polski, na kwotę minimum 500 złotych miesięcznie.
W trzech losowaniach, 16 stycznia, 16 kwietnia i 2 lipca 2008 r. nagrody wylosowało 55 klientów. W losowaniach brało udział 37.744 klientów.
W pierwszym losowaniu uczestnicy wylosowali 20 telewizorów, w drugim 20 zestawów kina domowego.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość