Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Nagrody Private Banker International Awards dla BNP Paribas Wealth Management

BNP Paribas Wealth Management otrzymał wyróżnienia w sześciu kategoriach, w tym "Wyróżniający się bank z segmentu Private Banking w Europie" czwarty rok z rzędu oraz po raz pierwszy "Wyróżniający się bank z segmentu Private Banking w Azji Północnej"

BNP Paribas Wealth Management znakomicie się zaprezentował na 25 ceremonii wręczenia dorocznych nagród PBI Awards, która odbyła się w Singapurze 16 października, i otrzymał wyróżnienia w sześciu kategoriach.

  • Trzy tytuły zwycięzcy w kategorii:

- Wyróżniający się bank z segmentu Private Banking w Europie - czwarty rok z rzędu

- Wyróżniający się bank z segmentu Private Banking w Azji Północnej - po raz pierwszy

- Najlepsza oferta indywidualnych usług inwestycyjnych i doradczych

 "Te nagrody są odzwierciedleniem zaufania, jakie mają do nas klienci i zaangażowania naszych zespołów. Stanowią również potwierdzenie wiodącej pozycji zajmowanej przez nas w Europie i dopasowania naszego niepowtarzalnego modelu biznesowego do rynków krajowych we Francji, Belgii, we Włoszech i w Luksemburgu" - powiedziała Sofia Merlo, dyrektor współzarządzająca BNP Paribas Wealth Management.

"Azja jest jednym z najważniejszych dla nas obszarów wzrostu, a ta nagroda wspiera nasz rozwój w tym kierunku" - dodał Vincent Lecomte, dyrektor współzarządzający BNP Paribas Wealth Management. "Bardzo nas cieszy fakt docenienia kompleksowej wiedzy eksperckiej w ofercie usług inwestycyjnych, co jest efektem prac powołanego do tego celu zespołu międzynarodowego, zarządzającego inwestycjami w sposób dynamiczny i szybko reagującego na sytuację rynkową."

  • Trzy obszary, w których BNP Paribas Wealth Management otrzymało ocenę "wysoce rekomendowane" ze strony Komisji Konkursowej

-   Najlepsza oferta dla następnego pokolenia

Oprócz "Programu dla następnego pokolenia" obejmującego imprezy edukacyjne dla dzieci najważniejszych klientów, BNP Paribas Wealth Management stworzył sieć cyfrową, jedyną w swoim rodzaju. Społeczność międzynarodowa, do której członkowie logują się za pośrednictwem aplikacji, pozwala użytkownikom poszerzyć wiedzę na temat zagadnień finansowych i stanowi zachętę do nawiązania kontaktów z innymi członkami.  

-   Wyróżniający się program charytatywny 

W 2008 roku, BNP Paribas Wealth Management uruchomił we Francji prywatny program charytatywny bazujący na dwóch filarach: dostosowanej do indywidualnych potrzeb pomocy od zespołu specjalistów wspierających klienta na każdym istotnym etapie działalności charytatywnej; oraz specjalnej fundacji na rzecz Indywidualnej Działalności Charytatywnej - La Fondation de l'Orangerie - stworzonej po to, by pozyskiwać darowizny od klientów i proponować ciekawe, starannie wybrane projekty, na które mogą przekazać środki. Oferta ta została rozszerzona i obejmuje obecnie platformy w Stanach Zjednoczonych i Azji.

-   Najbardziej innowacyjna oferta cyfrowa

Wyróżnienie to zostało przyznane, by docenić determinację BNP Paribas Wealth Management w wykorzystaniu kanałów cyfrowych do optymalizacji relacji Banku z klientami. Przykładowe innowacje to uruchomienie nowych aplikacji w Azji i Europie, oferta internetowej bankowości prywatnej w Belgii i dedykowana platforma "Aniołów biznesu" w Turcji.

Informacje na temat BNP Paribas Wealth Management (www.wealthmanagement.bnpparibas.com) BNP Paribas Wealth Management jest wiodącym bankiem w segmencie bankowości prywatnej na świecie i bankiem nr 1 w segmencie bankowości prywatnej w strefie euro. Bank prowadzi działalność w ponad 30 krajach, a w każdym większym centrum finansowym ponad 6300 specjalistów dostarcza inwestorom prywatnym rozwiązania umożliwiające optymalizację i zarządzanie majątkiem. Wartość aktywów w zarządzaniu wynosi 331 mld euro (według stanu na 30 czerwca 2015).

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość