Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas na targach AGROTECH

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XXII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Targi odbędą się w Kielcach od 18 do 20 marca 2016 r.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty dedykowanej segmentowi agrobiznesu oraz do spotkania ze swoimi partnerami biznesowymi, jak i przyszłymi klientami. Dla Banku to dobra okazja by porozmawiać z rolnikami m.in. na temat trwającej do 30 kwietnia tego roku promocji kredytów na zakup środków do produkcji rolnej (Agro Ekspres) i kredytu inwestycyjnego (Agro Progres) oraz oferty tegorocznych kredytów preferencyjnych. Osoby odwiedzające stoisko będą mogły również dowiedzieć się jak najkorzystniej ubezpieczyć uprawy w zmiennym pogodowo okresie wiosennym. 15 marca we współpracy z firmą Concordia Polska TUW rozpoczęliśmy wiosenny sezon sprzedaży ubezpieczeń upraw rolnych – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 45 w hali I – dodał M. Piskorski.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to największe w Polsce targi rolnicze organizowane na krytej powierzchni Targów Kielce. Organizatorzy spodziewają się ponad 700 wystawców na niemal 63 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość