Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas na Wystawie Rolniczej AGRO SHOW

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XVIII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW, która odbędzie się od 23 do 25 września 2016 r. w Bednarach k. Poznania.

Jako lider w finansowaniu Agrobiznesu Bank BGŻ BNP Paribas od lat  jest obecny na największym rolniczym wydarzeniu w Polsce. W tym roku Bank zaprasza na stoisko zlokalizowane w sektorze C pod nr 290/291. Oprócz prezentacji oferty bankowej i możliwości porozmawiania z doradcami na tematy związane z finansowaniem rolnictwa,  na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje.  

Podczas Agro Show na przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 100 m2 będzie również spółka BNP Paribas Leasing Solutions, która oferuje profesjonalne rozwiązania finansowe dla dostawców środków trwałych i jest liderem w finansowaniu maszyn rolniczych od 2010 roku.

Na targach Agro Show Bank po raz pierwszy zaprezentuje magazyn „Agro Kurier” o charakterze informacyjno-lifestyle’owym, przygotowany przez ekspertów bankowych. Wydawnictwo będzie zawierać artykuły branżowe i ciekawostki z sektora agro. Do pierwszego numeru, dostępnego na targach będzie dołączony specjalny kupon konkursowy, który daje szansę na nagrodę, jaką jest profesjonalny wywiad i sesja zdjęciowa opublikowana w drugim numerze „Agro Kuriera”. 

AGRO SHOW to największa, kompleksowa rolnicza impreza plenerowa w Europie, miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, oferty producentów nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Organizatorzy spodziewają się, że podczas tegorocznej wystawy swoją ofertę dla blisko 150 tys. zwiedzających zaprezentuje ponad 800 wystawców.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość