Bank zmieniającego się świata

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w 20. edycji AGRO SHOW w Bednarach

 

Bank BGŻ BNP Paribas będzie obecny podczas 20. edycji Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, która odbędzie się w Bednarach k. Poznania w dniach od 20 do 23 września 2018 roku. Będzie to okazja by m.in. przybliżyć szczegóły nowego produktu dla rolników – kredytu Agro Progres Premium.

- Nasz Bank od blisko stu lat wspiera polskie rolnictwo, dlatego nie mogło nas zabraknąć na tegorocznej, jubileuszowej edycji AGRO SHOW – największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie. W tym roku na naszym stoisku przy kawie będzie można porozmawiać z doradcami i poznać naszą ofertę, w tym nowy produkt dla rolników – kredyt Agro Progres Premium na zakup nowych i używanych maszyn rolniczych. Będziemy także obecni równolegle w ramach stoiska wydawnictwa „Gospodyni” w Strefie Gospodyni – mówi Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

Stoisko Banku podczas AGRO SHOW 2018 będzie znajdowało się w sektorze C pod nr 288. Będzie otwarte przez cały czas trwania wystawy, również w czwartek, czyli w dniu dla profesjonalistów, bez udziału zwiedzających. 

Agro Show to również dobra okazja do poznania ciekawych młodych firm, które chciałyby nawiązać współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas. W ubiegłym roku, w ramach tzw. Office Hours eksperci Banku poszukiwali startupów dysponujących rozwiązaniami dedykowanymi dla innowacyjnych rolników.  

AGRO SHOW to kompleksowa wystawa rolnicza, podczas której obok maszyn, swoje oferty prezentują producenci środków ochrony roślin i nawozów, pasz, firmy nasienne, producenci wyposażenia budynków inwentarskich, hal magazynowych i rolnictwa precyzyjnego oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej. Wystawę co roku odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość