Bank zmieniającego się świata

„Lider Dostępności” – Bank BNP Paribas nagrodzony w kategorii sieć placówek

Bank BNP Paribas otrzymał nagrodę w kategorii sieć placówek, w 4. edycji konkursu „Lider Dostępności”. Statuetki oraz dyplomy wręczył Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Nagroda dla Banku BNP Paribas została przyznana za spójną i przemyślaną politykę zwiększania dostępności usług dla osób z niepełnosprawnością i osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

– Zwiększanie dostępności produktów i usług to jedno z wielu zobowiązań Banku BNP Paribas w ramach Strategii CSR Banku. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze działania w tworzeniu architektury bez barier zostały docenione – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas. - W maju 2018 r. ogłosiliśmy strategię „Fast Forward”, której głównym założeniem jest koncentracja na kliencie, transformacja cyfrowa produktów, usług i procesów. W związku naszym celem jest zapewnienie klientom większej dostępności i wygody. Będziemy konsekwentnie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się wyborami klientów i dbając jednocześnie o komfort pracy naszych doradców – dodaje Maciej Chlebowski.

Celem konkursu „Lider Dostępności”, jest promowanie najlepszych rozwiązań urbanistycznych i architektonicznych w zakresie dostosowania budynków i przestrzeni do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Organizatorami Konkursu" są: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Towarzystwo Urbanistów Polskich.

Kapituła konkursu składająca się z przedstawicieli Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, przedstawicieli Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz osób zaproponowanych przez obie organizacje i Kancelarię Prezydenta RP wybrała laureatów w ośmiu kategoriach: samorząd, przestrzeń publiczna, sieć placówek, obiekt usługowy, obiekt mieszkalny, obiekt zabytkowy, architekt/urbanista, a także nagrodę specjalną - Grand Prix - dla wyróżniającej się firmy lub instytucji.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość