Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Wojciech Kuczok, Agata Passent i Rozmemuary we flagowym oddziale Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas zaprasza,  do swojego nowoczesnego oddziału, na kolejny wieczór literacki z serii Sezam Literacki. Tym razem czytelnicy będą mieli okazję spotkać się z pisarzem Wojciechem Kuczokiem oraz felietonistką Agatą Passent.

BNP Paribas swoimi inicjatywami na dobre przywraca Sezam na kulturalną mapę Warszawy. Tym razem, w nowoczesnych wnętrzach oddziału Banku, Wojciech Kuczok oraz Agata Passent rozmawiać będą, o najnowszej książce Kuczoka. Wydane w tym roku Rozmemuary to najintymniejsze zapiski laureata Nagrody Nike, pełne wnikliwej refleksji nad codziennością ostatnich lat, wpisujące się w najlepszą tradycję polskiego pamiętnikarstwa. Rozmowa z Agatą Passent, będzie okazją do skonfrontowania się z jego unikalnym spojrzeniem na naszą rzeczywistość społeczną i kulturalną. 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja o godzinie 19:30, w oddziale Banku w dawnym Domu Handlowym „Sezam" przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie.

Spotkania są otwarte dla wszystkich, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego aby wziąć w nich udział, należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy rzecznik.prasowy@bnpparibas.pl.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość