Bank zmieniającego się świata

Ruszyła kolejna edycja Programu Handlu Zagranicznego Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas wspiera przedsiębiorców w ekspansji na rynki zagraniczne poprzez Program Handlu Zagranicznego (PHZ). To wspólna inicjatywa Banku BNP Paribas, KUKE oraz Bisnode, która ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w ekspansji zagranicznej. Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego cyklu odbyło się 9 maja w Gdańsku.

W 2019 roku wydarzenia wokół programu są skoncentrowane na trzech rynkach: włoskim, francuskim i belgijskim. Dla każdego kraju został przygotowany specjalny program merytoryczny i kulturalny. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania zagranicznych ekspertów i przedstawicieli biznesu z tych krajów. Spotkania w ramach Programu Handlu Zagranicznego odbywają się kolejny rok i cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.

Spotkania są dobrą okazją do poszerzania kontaktów biznesowych, zdobywania eksperckiej wiedzy oraz inspirowania się historiami polskich eksporterów, którzy chętnie dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem podczas spotkań Programu Handlu Zagranicznego. Wybór Francji, Włoch oraz Belgii nie jest przypadkowy - dzięki wieloletniej obecności i znaczeniu Grupy BNP w tych krajach, Bank dysponuje szerokimi możliwościami wspierania firm w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu za granicą. Są to rozwinięte rynki w sercu Unii Europejskiej, oferujące zaawansowaną infrastrukturę, tradycję otwartości na handel międzynarodowy oraz szeroki wachlarz biznesowych możliwości.

Więcej informacji oraz harmonogram spotkań można znaleźć pod adresem: https://www.bnpparibas.pl/phz

Informacja o poprzedniej edycji PHZ.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość