Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Mobilny Punkt Banku BNP Paribas zostanie dłużej w pociągach

Warsztaty, pokazy naukowe i lekcje języków – dzięki BNP Paribas turyści podróżujący koleją na najpopularniejszych wakacyjnych trasach nie mogą narzekać na nudę. W swoim Mobilnym Punkcie, bank wraz z partnerami zapewnia rozrywkę, uczy krytycznego i twórczego patrzenia na świat, a przy tym pozwala założyć konto. Ze względu na duże zainteresowanie podróżnych, akcja została przedłużona do 14 lipca. 

Pociągi PKP Intercity z Mobilnym Punktem BNP Paribas jeżdżą na trasach Warszawa-Gdynia-Warszawa, Warszawa-Kołobrzeg-Warszawa i Warszawa-Zakopane-Warszawa  od 21 czerwca.

- W czasach kiedy coraz więcej klientów zamiast wizyty w tradycyjnym oddziale wybiera bankowość internetową lub mobilną, kluczem do sukcesu staje się kreatywność i wychodzenie poza schematy. Mobilny Punkt i specjalna Strefa Gościnności, którą w nim zaaranżowaliśmy łączą wiele funkcji – uczą i bawią najmłodszych podróżnych, rozbudzają ciekawość i inspirują nieco starszych, a jednocześnie pozwalają klientom na bezpośredni kontakt z doradcą w niezobowiązującej atmosferze. Liczba odwiedzających nasz punkt potwierdza, że takie podejście się sprawdza – tłumaczy Monika Mroziewicz, doradca klienta w Banku BNP Paribas.

W Mobilnym Punkcie, oprócz usług bankowych, podróżni mogą liczyć na całą gamę atrakcji zapewnianych przez BNP Paribas i partnerów akcji: Centrum Nauki Kopernik, Fundację Łąkę, Fundację Ocalenie oraz Fundację Kosmos dla Dziewczynek.

Konto z Bonusem i pobyt w Energylandii

W  mobilnym punkcie  doradcy przybliżają także szczegóły nowej oferty „Konta otwartego na Ciebie” z opcją wyboru 3 kart do konta, między innymi dla tych  którzy często podróżują. Otwarcie Konta z bonusem dla Klienta pozwoli otrzymać 50, 100 lub nawet 150 złotych – w zależności od rodzaju wybranej karty.

Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w warsztatach, będzie miał szansę na wygraną w konkursie.. Dla tych, którzy trafią, lub będą najbliżsi właściwego wyniku, bank przygotował nagrody: pobyt dla 4 osobowej rodziny w parku rozrywki Energylandia z noclegami dla 4 osób w Western Camp oraz 10 zestawów toreb podróżnych.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość