Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

GOpocket – smartfony Samsunga z preinstalowaną aplikacją mobilną BNP Paribas już dostępne na stronie internetowej Banku

Smartfony Samsung: Galaxy S10e, Galaxy A50 lub Galaxy A20e z zainstalowaną fabrycznie aplikacją bankowości mobilnej GOmobile są już dostępne na stronie internetowej BNP Paribas. Urządzenia sprzedawane są w systemie ratalnym, a zakup aparatu powiązany jest z uruchomieniem rachunku bankowego. Sprzedaż odbywa się wyłącznie on-line, natomiast oferta skierowana jest do osób, które nie mają jeszcze konta w Banku BNP Paribas. 

Smartfony dostępne są bez sim-locka oraz abonamentu telekomunikacyjnego i współpracują z kartami wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Płatność za aparaty rozłożona jest na 24 miesięczne raty. Warunkiem skorzystania z możliwości zakupu smartfona Samsung w ofercie GOpocket1 jest uruchomienie bezpłatnego rachunku bankowego „Konto otwarte na Ciebie”, oferującego darmowe wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash oraz bezpłatne przelewy. 

- Bankowość w smartfonie i płatności zbliżeniowe smartfonem stały się czymś oczywistym. Chcemy jeszcze bardziej ułatwić klientom dostęp do nowoczesnej bankowości instalując naszą aplikację na nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach Samsunga. Dzięki temu bank w kieszeni można mieć praktycznie od ręki, od momentu pierwszego włączenia telefonu, pomijając proces instalacji aplikacji - mówi Karol Kamas, Dyrektor Departamentu Innowacji Produktowych i Usług Dodanych w Banku BNP Paribas.

W ramach oferty klient indywidualny nabywa smartfon z już zainstalowanymi aplikacjami GOmobile, tj. z aplikacją mobilną Banku oraz Google Pay, umożliwiającą płatności za pomocą smartfona. Cały proces pre-instalacji odbywa się przy użyciu rozwiązania Samsunga Knox, które zapewnia bezpieczeństwo instalacji i funkcjonowania smartfonu.

Dostępność aparatów Samsunga w połączeniu z bankowością BNP Paribas możliwa jest dzięki współpracy strategicznej Banku oraz Samsung Electronics Polska, nawiązanej w sierpniu tego roku. W ramach umowy nazwanej „Cyfrowy Oktagon” obie firmy wyznaczyły osiem obszarów tematycznych, w których połączą siły, by tworzyć i promować wspólne rozwiązania technologiczne.

Więcej informacji na stronie Banku BNP Paribas pod adresem: www.bnpparibas.pl/gopocket

1 Organizatorem promocji GOpocket i sprzedawcą smartfonów jest BNP Paribas Group Service Center.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość