Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Black Friday w Banku BNP Paribas

Czas przedświątecznych zakupów powoli się zaczyna. Wyczekiwany przez klientów moment, aby upolować okazję, to „Czarny Piątek”, który w tym roku wypada 29 listopada. Z tej okazji Bank BNP Paribas przygotował specjalną propozycję kredytu gotówkowego.  

Dedykowana propozycja kredytu gotówkowego Banku BNP Paribas będzie dostępna od 25 listopada do 3 grudnia i obejmuje kredyty do kwoty (bez kredytowanych kosztów)  15 000 zł na dowolny cel z okresem kredytowania do 3 lat. Z tytułu udzielenia kredytu gotówkowego BLACK FRIDAY, Bank nie pobiera prowizji.

Proponowany przez Bank BNP Paribas kredyt gotówkowy BLACK FRIDAY obejmuje atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 7.49% w skali roku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wyliczona na dzień 25 listopada wynosi 7.76%. Klienci, którzy skorzystają z propozycji, będą mogli także wykupić dobrowolne ubezpieczenie.

RRSO została wyliczona na podstawie reprezentatywnego przykładu dla całkowitej kwoty kredytu 15 000 zł: całkowita kwota do zapłaty 16 881,68 zł; oprocentowanie stałe: 7,49%, całkowity koszt kredytu 1881,68 zł (prowizja 0 zł; odsetki 1881,68 zł), 36 miesięcznych rat (35 równych rat 468,94 zł i jedna 468,78 zł). Dostępność kredytu zależy od przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej klienta.  Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Black Friday to czas promocji i wyprzedaży organizowanych szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Wyprzedażowe szaleństwo, które odbywa się w piątek wypadający po Święcie Dziękczynienia rozpoczyna tam okres świątecznych zakupów. W ostatnich latach zniżki proponowane w „Czarny Piątek” rozpowszechniają się na całym świecie, także w Polsce. Co roku przybywa firm, które w tym czasie przygotowują dla swoich klientów specjalne oferty. Czas promocji często rozciąga się na cały tydzień.

O popularności listopadowych ofert świadczą statystyki sprzedaży. Według danych platformy Black-Friday.Global, w 2018 w Polsce w czasie Black Friday kupiliśmy średnio 979% więcej niż w zwykły dzień. Dla porównania w Wielkiej Brytanii różnica ta wyniosła 1708%, a w Niemczech 2418%. W ubiegłym roku przeciętne czarnopiątkowe zniżki w Polsce sięgały 49%. A więc jeśli dobrze zaplanujemy wydatki i nie będziemy kupować niepotrzebnych rzeczy, możemy sporo zaoszczędzić.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość