Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas nagrodzony w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards 2019

Zespół Cyfrowej Transformacji Banku BNP Paribas w trzeciej edycji konkursu The Heart Corporate Innovation Awards zdobył nagrodę w kategorii Transformation Team.

- Cieszę się, że nasz zespół został nagrodzony w kategorii Transformation Team. Czas pokazał, że nietypowe dla naszej branży połączenie osób doskonale znających bankowość, z tymi wywodzącymi się ze środowiska startupowego oraz specjalistów z zakresu service design było dobrym pomysłem.  Nagroda jest przede wszystkim ukłonem w kierunku ekspertów Banku, którzy m.in. w ramach naszych Office Hours sukcesywnie prowadzą rozmowy z młodymi firmami technologicznymi, stając się partnerami i opiekunami w pełnym wyzwań procesie wdrażania technologii do tak wymagającej instytucji, jaką jest bank – mówi Paulina Skrzypińska, Koordynator Zespołu Innovation Lab w Banku BNP Paribas.

The Heart Corporate Innovation Awards 2019  to konkurs dla przedsiębiorstw, które współpracują z ekosystemem start-upów, rozwijają innowacyjne rozwiązania i tworzą nowe trendy na tynku. Organizowany jest przez The Heart Warsaw, europejskie centrum współpracy korporacji i startupów.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość