Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

BNP Paribas Talks na Spotify

Bardzo duże zainteresowanie, jakim cieszyły się spotkania z ciekawymi i inspirującymi ludźmi, odbywające się w ramach BNP Paribas Talks, sprawiło, że Bank przenosi je do internetu. To szansa na kontynuację popularnego cyklu z zachowaniem zasad społecznego dystansowania, tak istotnych w czasie pandemii. Rozmowy są publikowane w formie podcastów na stronie banku i w serwisie Spotify. Tematyka nagrań obejmie sztukę, finanse, biznes, ekologię i inne ważne obszary życia społecznego.

BNP Paribas Talks to cykl rozmów z wyjątkowymi osobami. Wśród gości Banku są pisarze, reżyserzy, podróżnicy, prekursorzy nurtów ekologicznych – postaci nieszablonowe i ciekawi ludzie, którzy opowiadając o swojej życiowej drodze i doświadczeniach inspirują, dają impuls do zmian i podejmowania nowych wyzwań. Spotkania zostały zapoczątkowane w warszawskim Sezamie, ale szybko zaczęły odbywać się w oddziałach Banku BNP Paribas poza stolicą. Pomysł nagrywania i udostępniania podcastów narodził się z troski o zdrowie i bezpieczeństwo widzów i zapraszanych gości.

- Główną ideą BNP Paribas Talks jest umożliwienie ludziom kontaktu z wielkimi artystami, inspirującymi ludźmi i rozmowa na ważne tematy w niezobowiązującej konwencji. Dlatego spotkania odbywały się w oddziałach banku w całej Polsce. Nie chcieliśmy, aby pandemia pokrzyżowała te plany. Naturalnym było więc przeniesienie rozmów do kanału zdalnego. Wybraliśmy podcasty, ponieważ w BNP Paribas Talks najważniejsze jest słowo – tłumaczy Izabela Tworzydło, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas.

Już dziś dostępne są pierwsze rozmowy z pisarzami: Filipem Springerem i Dominiką Słowik oraz podcasty z Katarzyną Pawlikowską, ekspertką w dziedzinie kobiecych motywacji i z socjologiem Tomaszem Sobierajskim. W najbliższym czasie Bank planuje publikację nagrań również o tematyce biznesowej i ekologicznej.

Wszystkie podcasty dostępne są kanale BNP Paribas Talks na Spotify oraz na stronie Banku.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość