Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas podpisał umowę z Comarch. Rozpoczynają się prace nad nowym systemem bankowości elektronicznej dla firm

Bank BNP Paribas i Comarch podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie nowego systemu dla klientów korporacyjnych, który zapewni im bogaty zestaw usług i funkcjonalności. System będzie działał w chmurze, co ułatwi jego stały i dynamiczny rozwój oraz monitorowanie pod kątem bezpieczeństwa.

Bank położy duży nacisk na user experience, a wyróżnikami systemu będą łatwość korzystania nawet z zaawansowanych funkcji i ergonomia, decydujące o wygodzie klienta.

Nowe, unikalne doświadczenia klienta, ergonomia, a także rozbudowanie systemu o funkcje samoobsługowe, to przy założeniu zaoferowania najbardziej rozbudowanej funkcjonalności produktowej, kluczowe założenia projektu, którego podjęliśmy się z firmą Comarch – mówi Maciej Glapa, dyrektor zarządzający Pionem Cash Management w Banku BNP Paribas. – Chcemy w przyszłym roku mieć najlepszy na polskim rynku system bankowości internetowej zintegrowany z aplikacją na urządzenia mobile oraz z komunikacją z systemami ERP klientów.

Dzięki nowemu rozwiązaniu przedsiębiorstwa różnej wielkości otrzymają kompleksowy wachlarz usług i funkcji, z których będą mogły korzystać w najdogodniejszy dla siebie sposób. System umożliwi również przetwarzanie ogromnych ilości danych, co jest istotną zaletą szczególnie dla największych firm.

Niektóre elementy nowego systemu mają być dostępne już w tym roku, a kompletnie nowy ekosystem ma być gotowy w roku 2021.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość