Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas startuje z kolejną edycją Konkursu na najlepszą pracę magisterską i licencjacką o tematyce agro

Bank BNP Paribas po raz drugi wyłoni studentów, którzy w swojej pracy dyplomowej najtrafniej analizują wyzwania i szanse współczesnego rolnictwa. Ruszyła druga edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską i licencjacką na temat nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 października 2020 r.

- Jako liderowi finansowania rynku agro w Polsce, bardzo zależy nam na unowocześnianiu i zwiększaniu efektywności rodzimego rolnictwa. Ogromną rolę mają tu do odegrania nowe pokolenia rolników i osób zarządzających przedsiębiorstwami z branży rolniczej. Dzisiejsi studenci będą decydowali o kierunkach rozwoju branży w przyszłości, dlatego chcemy ich zachęcić, by myśleli o rolnictwie w sposób innowacyjny. W tym roku wprowadziliśmy także dodatkowy temat prac z zakresu rolnictwa ekologicznego. Celem konkursu jest promowanie tematyki związanej z szeroko rozumianym postępem i zrównoważonym rozwojem gospodarstw rolnych i terenów wiejskich – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Do konkursu organizowanego przez Bank BNP Paribas można zgłaszać prace magisterskie i licencjackie napisane w języku polskim, których obrona odbyła się w 2019 lub 2020 roku. Swoje  prace mogą zgłaszać autorzy studiujący na polskich uczelniach, na jednym z kilkunastu kierunków wskazanych w regulaminie.

Zgłoszenie jest bardzo proste – wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres KontaktAgro@bnpparibas.pl prawidłowo wypełnione zgłoszenie konkursowe wraz z kompletem wymaganych dokumentów: zdjęcie lub skan podpisanego formularza zgłoszeniowego, pracę magisterską w pliku .pdf, kopię dyplomu lub innego dokumentu potwierdzającego obronę pracy.

Zwycięzców wyłoni specjalna kapituła. Prace będą oceniane pod kątem ich oryginalności, wartości w warstwie teoretycznej, użyteczności w praktyce, poprawności ujęcia treści pod względem merytorycznym oraz innowacyjności analizowanego rozwiązania. Laureaci mogą liczyć na nagrody pieniężne – zwycięzca otrzyma 3000 złotych, a cała pula nagród wynosi 8000 zł.

Prace konkursowe można przesyłać do 31 października 2020 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie konkursu do 30 listopada 2020 r.

Dodatkowe informacje o konkursie, regulamin i dokumenty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.bnpparibas.pl/agroabsolwent.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość