Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas partnerem XI edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką

W tegorocznej edycji konkursu Bizneswoman Roku Bank BNP Paribas jest partnerem w kategoriach Start-up roku oraz Female Champion of Change. Konkurs, w którego jury głównym kolejny rok zasiada prezes Banku Przemek Gdański, organizuje Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką.

To już 11. edycja konkursu dla przedsiębiorczych Polek, w którym nagradzane są kobiety odnoszące sukcesy w biznesie, nauce i kulturze. Bank BNP Paribas po raz kolejny zdecydował się być partnerem konkursu, a w jury głównym zasiadł prezes Banku Przemek Gdański.  Z kolei w gronie ekspertów zasiadły Daria Gostkowska, Dyrektor Wykonawcza Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Paulina Skrzypińska – Koordynatorka Zespołu Innovation Lab.   

- Konkurs przyczynia się do promowania projektów biznesowych kobiet i inspiruje je do  działania, bycia przedsiębiorczymi i sięgania po więcej. Założenia te wpisują się w promowanie przez Bank jednej z wartości, jaką jest różnorodność w biznesie. Cieszymy się, że w tym roku możemy firmować aż dwie kategorie wyróżniające przedsiębiorcze kobiety – mówi Izabela Tworzydło, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Banku BNP Paribas. 

W kategorii Start-up roku nagradzane są kobiety tworzące firmy w początkowym stadium rozwoju, które osiągają przychody poniżej 5 mln rocznie, a w Female Champion of Change liderki pracujące w korporacjach, zajmujące wysokie stanowiska, które wdrażają i realizują działania wspierające kobiety oraz rozwój różnorodności wewnątrz swoich organizacji.

Udział w konkursie pozwala kobietom rozwinąć biznes nie tylko na skalę ogólnopolską, ale i międzynarodową. W tym konkursie nagrody przyznawane są polskim biznesmenom, którzy doceniają równość i różnorodność w biznesie. W dotychczasowych edycjach zostało nagrodzonych łącznie 90 osób.

Informacje o laureatkach i laureatach tegorocznej edycji można znaleźć pod linkiem: https://bizneswomanroku.pl/laureatki/.

Tegoroczny finał konkursu połączony z galą Bizneswoman Roku odbędzie się online. Transmisja  zaplanowana jest na 27 czerwca o godz. 20.00 m.in. na www.polskatimes.pl

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą i najstarszą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet i młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń.

 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość