Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

W oddziale Banku BNP Paribas osoba głucha dogada się bez problemu – wideorecenzja youtuberki Marty Malinowskiej już dostępna

Od 15 czerwca w każdym z oddziałów Banku BNP Paribas dostępna jest bezpłatnego pomoc tłumacza migowego. Bank poprosił o recenzję swojej usługi ekspertki – popularyzującą polski język migowy w mediach społecznościowych Martę Malinowską oraz osobę głuchą, Ewelinę Polak, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia Głuchych. Wideorecenzja jest już dostępna na kanale Marty Malinowskiej w serwisie YouTube.

Rozmowa osoby głuchej z konsultantem Banku przebiegła płynnie i była swobodna. Pani Ewelina Polak poznała szczegóły dotyczące usługi, którą się zainteresowała i mogła pogłębić swoją wiedzę zadając dodatkowe pytania.

- Wspaniale byłoby, gdyby wszędzie byli pracownicy, którzy ukończyli kurs PJM, ale jesteśmy szczęśliwcami, mając do dyspozycji technologię, która ich zastępuje – komentuje w recenzji Marta Malinowska.

Wideorecenzja przygotowana przez influencerkę zajmującą się PJM i osobę głuchą to nie pierwsza inicjatywa Banku, promująca nową usługę. Bank BNP Paribas jako pierwszy w Polsce udostępnił tłumaczenie komunikatu prasowego w języku migowym, dzięki czemu informacja może trafić do tych, których dotyczy w szczególności. Wersja tradycyjna i ta wyrażona gestami dostępne są pod linkiem: media.bnpparibas.pl.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość