Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Więcej bezgotówkowych oddziałów Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas systematycznie unowocześnia swoje oddziały i kontynuuje konwersję na placówki bezgotówkowe w ramach strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych. W takim formacie funkcjonują obecnie 43 oddziały banku. 1 lipca uruchomionych zostało 57 kolejnych, na przełomie września i października - 43.

Pod koniec września Bank BNP Paribas będzie przyjmował swoich klientów w 143 oddziałach bezgotówkowych. Ich liczba stanowić będzie niemal 1/3 całej sieci. W takich placówkach, konsultanci mają więcej czasu na obsługę klientów, którzy oczekują porady lub chcą skorzystać z bardziej złożonych produktów banku.

- Klienci coraz chętniej korzystają z rozwiązań bezgotówkowych, pandemia dodatkowo wzmocniła ten trend. Dlatego przyspieszamy realizację planu i już w 2020 roku przeprowadzimy konwersję części oddziałów, które pierwotnie miały się przekształcić w ciągu najbliższych dwóch lat. Dzięki nowej formule doradcy będą mieli więcej czasu na rozmowę z klientem, udzielanie porad i proponowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom. Nie bez znaczenia jest też szybkość, higiena i bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, które Polacy docenili szczególnie w ostatnich miesiącach – tłumaczy Adam Orzechowski, Dyrektor Biura Transformacji i Rozwoju Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

Każdy bezgotówkowy oddział będzie czynny o pół godziny dłużej niż wcześniej. Pracownicy mogą poświęcić klientom więcej czasu dzięki mniejszej liczbie obowiązków związanych z rozliczaniem gotówki.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość