Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Trwa nabór do 3. edycji studiów podyplomowych FinTech. Kancelaria PwC Legal jest partnerem merytorycznym kierunku

Kancelaria prawna PwC Legal po raz kolejny została partnerem merytorycznym studiów podyplomowych z zakresu fintech, organizowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie trwa nabór do trzeciej edycji.  

Studia skierowane są do osób, które posiadają dyplom wyższej uczelni i chcą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii oraz wpływu fintechów na sektor finansowy, a także do osób, które rozpoczynają własne projekty fintech.

- Transformacja cyfrowa i rozwój nowych technologii to od dawna priorytety biznesu. Pod ich wpływem zmieniają się firmy, ale także całe otoczenie regulacyjne. Sektor finansowy jest jedną z tych branż, gdzie tempo transformacji jest najszybsze, a poziom innowacyjności największy. Studia podyplomowe fintech dają szansę na kompleksowe spojrzenie na wszystkie zachodzące zmiany. Cieszę się, że eksperci PwC Legal, które w tym roku otrzymało tytuł najbardziej innowacyjnej kancelarii w rankingu Rzeczpospolitej, po raz kolejny będą mogli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami studiów - mówi Cezary Żelaźnicki, partner zarządzający PwC Legal w Polsce.

Uczestnicy studiów będą brali udział w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę - ekspertów i praktyków rynku finansowego, w której znajdą się m.in.: Marcin Petrykowski (S&P Global), Witold Jaworski (YU!, ERGO), Bartosz Berestecki (PayU[KN1] ), Aleksandra Bańkowska (PwC Legal), Łukasz Łyczko (PwC Legal), Mariusz Ożga (Alior Bank), Paweł Lipkowski (Alior Bank), Marcin Olszak (BFG), Paulina Skrzypińska (Bank BNP Paribas), Rafał Piotrowski (Bank BNP Paribas), Michał Miszułowicz (Bank BNP Paribas), Andrzej Bassara (PayU), Katarzyna Niewińska (UW), Patrycja Chodnicka-Jaworska (UW), Mariusz Trojanowski (UW).

- Obecnie w sektorze finansowym mamy do czynienia z niespotykaną wcześniej skalą i tempem transformacji cyfrowej. Zwłaszcza banki błyskawicznie reagują na potrzeby i oczekiwania klientów, oferując im zaawansowane i często niestandardowe rozwiązania cyfrowe, które ułatwiają zdalne korzystanie z usług. Jako bank zmieniającego się świata, chcemy przede wszystkim pozytywnie zaskakiwać szybkością, jakością i dopasowaniem wdrażanych rozwiązań do potrzeb klientów. Tylko w ostatnim czasie daliśmy naszym klientom m.in. możliwość zdalnego otwierania konta z wykorzystaniem selfie, podpisywania umów czy realizacji wpłat i wypłat pieniężnych w oddziałach z użyciem elektronicznego podpisu z Autenti, czy rezerwacji wizyt w placówkach Banku z aplikacją Booksy. Wspólnie z koleżankami i kolegami z Banku BNP Paribas chcemy teraz podzielić się ze studentami naszą praktyką i wesprzeć ich w aktywnym zmienianiu ich własnych organizacji w tak wymagających dla wszystkich czasach - mówi Paulina Skrzypińska, koordynator Laboratorium Innowacji w Banku BNP Paribas. 

Studia organizuje Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Partnerem merytorycznym inicjatywy jest kancelaria PwC Legal. Partnerami współpracującymi są: Alior Bank, Bank BNP Paribas, S&P Global, tonik bank, fintek.pl, Forum Capital, CredoLab.


Szczegóły dotyczące studiów są dostępne na stronie podyplomowe.wz.uw.edu.pl/Fintech

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość