Bank zmieniającego się świata

Kredyt hipoteczny z niską marżą w ofercie Banku BNP Paribas

Bank BNP Paribas, chcąc uczcić niedawne sukcesy, którymi żyli fani światowego tenisa, przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę kredytu hipotecznego, z oprocentowaniem od 1,93% i marżą obniżoną o 0,1%. Minimalna kwota kredytu to 100 000 złotych. Z oferty można skorzystać składając wniosek do końca października i zawierając umowę do końca listopada.

– „We Are Tennis” – pod tym hasłem grupa BNP Paribas od lat wspiera tę dyscyplinę sportu, również w Polsce. Jest także partnerem niedawnego wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. Z okazji tego wydarzenia, dla fanów tenisa i wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę kredytu hipotecznego – mówi Marcin Grabiszewski, Dyrektor Biura Rozwoju Bankowości Hipotecznej w Banku BNP Paribas.

W ofercie Banku BNP Paribas marża została obniżona o 0,1%, a prowizja za udzielenie kredytu może wynieść nawet 0 zł. Kredyt hipoteczny jest atrakcyjnie oprocentowany według zmiennej stopy, która wynosi od 1.93% w skali roku (RRSO 2,50%). Kwota kredytu musi być równa co najmniej 100 000 zł, przy czym nawet 15% z niej można przeznaczyć na dowolny cel. Bank BNP Paribas oferuje bogaty pakiet ubezpieczeń w zróżnicowanych wariantach, umożliwia karencję w spłacie kredytu, łączenie celów kredytowania oraz refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do 12 miesięcy wstecz.

Propozycja skierowana jest do klientów, którzy posiadają albo założą w Banku rachunek osobisty „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową. Konto musi być zasilane regularnymi wpłatami w wysokości 2 500 zł miesięcznie, w całym okresie kredytowania.

Obowiązkowym zabezpieczeniem kredytu jest ubezpieczenie nieruchomości. Nabywając je za pośrednictwem Banku, kredytobiorca uzyskuje dodatkową obniżkę marży o 0,1 punktu procentowego w okresie ubezpieczenia.

Kredyt hipoteczny jest dostępny również bez dodatkowych produktów lub usług finansowych, jednakże na innych warunkach cenowych. Decyzja o udzieleniu kredytu jest podejmowana przez Bank po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Aby skorzystać z oferty należy złożyć wniosek kredytowy do 31 października i podpisać umowę do 30 listopada 2020 r. Szczegóły oferty, w tym informacje o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania, dostępne są na stronie: https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-hipoteczny-z-niska-marza. Można na niej skorzystać także z kalkulatora kredytowego, zmówić rozmowę z doradcą oraz pobrać dokumenty dotyczące kredytu hipotecznego.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość