Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas nie pobiera prowizji od specjalnego kredytu gotówkowego na „Black Friday”

Tegoroczny „Black Friday” tuż, tuż. Polacy na wielkie zakupy ruszą 27 listopada i ze względu na obostrzenia, będą je robić głównie w internecie. Bank BNP Paribas przygotował z tej okazji specjalną ofertę kredytu gotówkowego bez prowizji, który oczywiście można przeznaczyć na finansowanie zakupów online.

„Black Friday” (Czarny Piątek) to czas wyprzedaży, tradycyjnie rozpoczynający okres świątecznych zakupów w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Z roku na rok, polscy konsumenci coraz bardziej przekonują się do pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych tradycji. Z badania Allegro i SW Research wynika, że aż 41 proc. ankietowanych planuje wykorzystać „czarnopiątkowe” promocje do zakupu świątecznych prezentów.

- Pomimo pandemii, zakupowy szał „Black Friday” prawdopodobnie nas nie ominie, ponieważ Polacy w szybkim tempie przyzwyczajają się do kupowania online. Specyfika „Czarnego Piątku” polega na tym, że dzięki znaczącym obniżkom, często opłaca się kupować więcej, także z myślą o przyszłości. Podobnie, jak w ubiegłych latach, by ułatwić klientom korzystanie z promocji, proponujemy specjalny kredyt gotówkowy – mówi Grzegorz Skowronek, Kierownik Zespołu Rozwoju Produktów Gotówkowych i Kart Kredytowych w Banku BNP Paribas.

Do kredytu na „Black Friday” Bank BNP Paribas zachęca klientów brakiem prowizji. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć, to 15 tys. złotych, a spłata rozłożona jest na okres od 6 do 36 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 23.11.2020 r. wynosi 7,45%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania została wyliczona na podstawie reprezentatywnego przykładu dla całkowitej kwoty kredytu 15 000 zł: Całkowita kwota do zapłaty 16 749,64 zł, oprocentowanie stałe 7,20% w skali roku. Całkowity koszt kredytu 1 749,64 zł (prowizja 0 zł; odsetki 1 749,64 zł), 36 miesięczne raty (35 po 465,27 zł i jedna 465,19 zł).

Wnioski można składać do 4 grudnia 2020 r. Dostępność kredytu zależy od przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość