Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas nagrodzony za najbardziej efektywne wdrożenie platformy Nexus

Bank BNP Paribas otrzymał nagrodę Fastest Time to Value w pierwszej edycji konkursu Sonatype Elevate Awards 2021 za szybkie i skuteczne wdrożenie platformy Nexus od Sonatype. Doceniony został również sposób zademonstrowania wyników wyróżniający bank na tle innych organizacji.

Nagrody Sonatype zostały przyznane innowacyjnym firmom, dbającym o bezpieczeństwo łańcuchów dostaw oprogramowania i osiągającym w tym obszarze bardzo dobre wyniki. Jak wskazują organizatorzy w uzasadnieniu, „nagradzane są podmioty, które mają jasno określone cele i wykazują się ich szybką realizacją, osiągając natychmiastową wartość i rzeczywiste, wymierne zyski."

- Ta nagroda jest najlepszym dowodem na ogromną dbałość o bezpieczeństwo systemów informatycznych i danych Klientów oraz nasze zaangażowanie w budowanie organizacji działającej w myśl filozofii agile. Zdobyliśmy ją dzięki zaangażowaniu i współpracy w ramach całego Obszaru Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa – mówi Krzysztof Słotwiński, Dyrektor Zarządzający Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania Ciągłością Działania w Banku BNP Paribas.

Platforma Nexus pomaga zespołom Banku BNP Paribas w tworzeniu oprogramowania spełniającego najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa poprzez automatyczne wyszukiwanie i naprawę luk w zabezpieczeniach kodu open source wykorzystywanego do tworzenie aplikacji w banku. 

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość