Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas wspiera przedsiębiorcze kobiety w kolejnej edycji konkursu Bizneswoman Roku

To już ostatni moment, by wziąć udział w XIII edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką. Do końca roku możliwe jest przesyłanie nominacji, a do 10 stycznia przyjmowanie zgłoszeń. Bank BNP Paribas po raz kolejny jest partnerem tej inicjatywy. Od wielu lat wspiera przedsiębiorcze Polki, zachęcając je do dzielenia się swoimi sukcesami. W jury konkursu zasiada Izabela Tworzydło, Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka Prasowa Banku BNP Paribas.

Konkurs Bizneswoman Roku istnieje od 13 lat. Organizatorzy doceniają sukcesy kobiet w biznesie, nauce oraz kulturze i nagłaśniają je na skalę ogólnopolską. Nagrody wręczane są w 11 Kategoriach, w tym w 8 otwartych oraz w 3 zamkniętych.

Do kategorii otwartych można zgłaszać się do 10 stycznia 2022 r. Przyjmowane są zgłoszenia bezpośrednie lub nominacje przez osobę trzecią (zgłaszanie nominacji trwa do 31 grudnia 2021 r.). W kategoriach zamkniętych nominacje mogą zgłaszać członkowie Lóż Ekspertów, członkowie jury i organizator.

- Dysproporcja pomiędzy kobietami i mężczyznami osiągającymi sukcesy to w dużej mierze problem systemowy. Przyczyną nie są różnice w wykształceniu, kreatywności czy zdolnościach. Kobietom częściej brakuje wiary w siebie, są wychowane według tradycyjnego modelu, zgodnie z którym ich celem nie jest biznesowa kariera, bądź napotykają „szklane sufity”, czyli sztuczne bariery w rozwoju zawodowym. Jestem przekonana, że te przeszkody da się pokonać jedynie edukując i promując przykłady kobiet sukcesu. Temu właśnie służy konkurs Bizneswoman Roku, który od lat wspieramy – mówi Izabela Tworzydło.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny on-line pod linkiem: www.bizneswomanroku.pl. Na stronie znajduje się lista kategorii, a także informacje o rozpoczynającej się edycji oraz o historii konkursu.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość