Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas podnosi oprocentowanie depozytów

Od 18 marca depozyty oferowane przez Bank BNP Paribas są wyżej oprocentowane. W przypadku LOKATY GOmobile to 2% w skali roku. Oferta jest przeznaczona zarówno dla obecnych, jak i nowych Klientów banku i nie jest ograniczona tylko do nowych środków.

Bank BNP Paribas zwiększa oprocentowanie LOKAT GOmobile i GOonline oraz Mojej Lokaty Premium Na Start. Oferta dotyczy zarówno pieniędzy, które Klienci już mają zdeponowane w banku, jak i nowych środków. Obecnym Klientom do założenia lokat wystarczy posiadanie konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Lokaty GOmobile i GOonline dostępne są w bankowości internetowej i mobilnej, a Moja Lokata Premium Na Start w oddziałach banku. Osoby, które dotychczas nie korzystały z usług banku, muszą najpierw założyć konto osobiste.

- Naszą ambicją jest nie tylko przyciąganie nowych Klientów, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych i opartych na zaufaniu relacji. Dlatego konstruowaliśmy ofertę w taki sposób, aby założenie nowej lokaty było opłacalne dla wszystkich. Chcemy docenić te osoby, które są z nami od dawna i dać im poczucie, że nie muszą szukać lepszych ofert nigdzie indziej – mówi Emilia Jakubiak, Tribe Leaderka w Tribe Inwestycje i Oszczędności Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas najlepsze warunki oferuje w kanale mobilnym. Po zmianach trzymiesięczna LOKATA GOmobile jest oprocentowana na poziomie 2% (dotychczas 0,01%). Minimalna kwota takiego depozytu to 1 000 złotych. Oferta dotyczy wszystkich środków do 10 000 złotych.

Lokata GOonline może być założona na czas jednego, trzech lub sześciu miesięcy. Poziom oprocentowania to maksymalnie 1% dla wszystkich środków (dotychczas 0,01%). Minimalna kwota depozytu to 1 000 złotych.

Moja Lokata Premium Na Start gwarantuje oprocentowanie na poziomie 1,5% dla wszystkich środków (dotychczas 0,3%). Minimalna kwota lokaty to 20 000 a maksymalna to 200 000 złotych. Czas trwania lokaty to trzy miesiące.

Na kwiecień Bank BNP Paribas planuje start promocji na rachunku oszczędnościowym. Z lepszych warunków skorzystają Klienci, którzy otworzą ROR i konto oszczędnościowe.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość