Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas i Józef Wancer, Honorowy Przewodniczący jego rady nadzorczej, nagrodzeni podczas Banking Forum

Bank BNP Paribas został laureatem Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY BANK 2022. Wyróżnienie dla Józefa Wancera jest natomiast wyrazem uznania dla jego wieloletniej pracy i wkładu w rozwój polskiego sektora finansowego. Obie nagrody zostały wręczone podczas Gali Banking Forum.

Nagroda dla Banku BNP Paribas została przyznana głosami kapituły konkursowej, która doceniła wkład banku w rozwój polskiego rynku finansowego i działania w 2021 roku. W uzasadnieniu podkreślono przyjazne i profesjonalne podejście do Klienta, szeroką ofertę produktową wspierającą Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, a także działania edukacyjne oraz promujące proekologiczne postawy.

Nagrodę odebrał Przemek Gdański, Prezes Zarządu banku.

Józef Wancer, niegdyś Prezes Zarządu, a później wieloletni Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku BNP Paribas, obecnie pełniący tę funkcję honorowo, odebrał nagrodę za całokształt swojej pracy na rzecz sektora bankowego w Polsce. W uzasadnieniu organizatorzy podkreślili, że Józef Wancer to jeden z największych autorytetów bankowości, nieustannie dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bank BNP Paribas to organizacja, która nie tylko dba o jakość swoich produktów i usług, ale przykłada ogromną wagę do odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego oraz inkluzywnego podejścia do Klientów. Tytuł Najbardziej Przyjaznego Banku w Polsce to docenienie m.in. tego, że bank konsekwentnie dostosowuje oddziały do obsługi seniorów i Klientów z niepełnosprawnościami, upraszcza komunikację z Klientami, ułatwia korzystanie z bankowości poprzez nowe technologie, a także sukcesywnie zwiększania skalę zrównoważonego finansowania i wspiera Klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość