Bank zmieniającego się świata

Nawet 5% na depozytach w Banku BNP Paribas

Od 12 maja w Banku BNP Paribas dostępna jest nowa oferta depozytów z oprocentowaniem na poziomie 5%. Dotyczy zarówno nowych, jak i już zdeponowanych w banku środków. Żeby uzyskać takie warunki, Klienci muszą otworzyć 5-miesięczną lokatę za pomocą aplikacji GOmobile.

- To kolejna podwyżka oprocentowania lokat w ostatnim czasie. Chcemy dać naszym Klientom poczucie, że dbamy o ich oszczędności i reagujemy na zmieniające się warunki rynkowe, przede wszystkim rosnące stopy procentowe. Nie ograniczamy oferty tylko do nowych środków, ponieważ zależy nam na budowaniu długotrwałych, opartych na zaufaniu, relacji z dotychczasowymi Klientami – mówi Tomasz Sobociński, odpowiedzialny za ofertę depozytową w Banku BNP Paribas.

Maksymalna kwota depozytu oprocentowanego na 5% to 50 tys. zł. Każdy Klient może założyć jedną taką lokatę. Dla oszczędzających, którzy chcą zdeponować więcej pieniędzy lub na inny okres, bank przygotował wiele innych ofert.

Od połowy kwietnia dostępne są nowe lokaty GOonline. Można je założyć nie tylko na jeden, trzy czy sześć miesięcy jak wcześniej, ale również na dwanaście, osiemnaście i dwadzieścia cztery miesiące. Oprocentowanie zależy od okresu depozytu – w przypadku miesięcznej lokaty wzrosło ono do 1,5% (wcześniej 0,5%); najwyższe, naliczane od środków ulokowanych na dwa lata, wynosi 3,5%. Minimalna kwota lokaty to 1 000 złotych.

Bank podniósł także odsetki na Mojej Lokacie Premium na Start, którą można założyć na trzy miesiące. Oprocentowanie wynosi 4,0% (wcześniej 3,5%) i będzie naliczane od wszystkich środków w przedziale od 20 000 zł do 200 000 zł.

W ofercie Banku BNP Paribas pojawiła się również Lokata na Nowe Środki, którą można otworzyć w oddziałach na okres sześciu, dwunastu bądź osiemnastu miesięcy. Oprocentowanie wynosi odpowiednio 3%, 3,5% i 4,0%.

W ramach kwietniowych podwyżek oprocentowanie środków utrzymywanych przez Klientów detalicznych na kontach oszczędnościowych wzrosło do 1% (z 0,01%). W przypadku Klientów Wealth Management nowe oprocentowanie wynosi 1,5% (wcześniej 0,5%) a powyżej 3 mln jest to nawet 2,5%.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość