Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas finalistą konkursu Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych w kategorii „Bank finansujący”

Decyzją jury konkursu Nagrody PSIK 2022 Bank BNP Paribas ponownie został zaliczony do grona najlepszych banków finansujących na rynku private equity. Wśród finalistów w tej kategorii znalazły się cztery banki wyróżniające się swoimi osiągnięciami. Laureata wskażą w głosowaniu członkowie Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

To piąta edycja konkursu Nagrody PSIK i trzecia z rzędu, w której Bank BNP Paribas został doceniony jako jeden z najlepszych banków finansujących. Do grona finalistów różnych kategorii trafiają zarządzający funduszami private equity/venture capital, firmy doradcze, banki i kancelarie prawne, które w opinii niezależnego jury mają największe osiągniecia na polskim rynku PE/VC oraz wyróżniają się pod względem działalności społecznej.

- Od lat zapewniamy funduszom private equity finansowanie. Wspieramy je na wszystkich etapach  inwestycji – od poszukiwania atrakcyjnych spółek po wyjście z inwestycji – mówi Łukasz Pobudejski, dyrektor zarządzający Pionu Finansowania Specjalistycznego w Banku BNP Paribas.

Jury wybiera finalistów spośród kandydatów zgłoszonych przez członków PSIK. Laureaci w poszczególnych kategoriach wybierani są przez członków stowarzyszenia w drodze głosowania. Konkurs promuje najwyższe standardy w branży PE/VC oraz wkład inwestorów w rozwój polskich spółek.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość