Bank zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas powołał do życia Digital Fraud Innovation Lab. Do walki z cyberzagrożeniami zaprasza firmy zewnętrzne

W Banku BNP Paribas rusza Digital Fraud Innovation Lab. To program, którego celem jest systematyczne zwiększanie cyberbezpieczeństwa we wszystkich procesach bankowych. Do współpracy bank zaprasza firmy zewnętrzne, które mogą liczyć na wspólne wdrożenie najlepszych projektów. Do Labu może przyjść także każdy pracownik, który ma poczucie, że w obszarze, którym się zajmuje, można wprowadzić zmiany zwiększające bezpieczeństwo Klientów.

Digital Fraud Innovation Lab to miejsce, gdzie firmy zewnętrzne mogą realizować innowacyjne projekty z zakresu cyberbezpieczenstwa, a pracownicy banku - wymieniać się swoimi pomysłami, uzupełniać wiedzę, aktualizować procesy oraz wdrażać nowe reguły bezpieczeństwa.

- W ramach prac w Digital Fraud Innovation Lab będziemy wyznaczać kierunki rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa i pracować nad konkretnymi rozwiązaniami podnoszącymi bezpieczeństwo i efektywność procesów. Każda firma zewnętrzna czy pracownik banku może przyjść do Labu z własną inicjatywą czy z pomysłem na nowy projekt w tematyce szerokiego obszaru cyberbezpieczeństwa. My zapewniamy fachową pomoc i wsparcie przy realizacji pomysłu. Będzie mógł się również rozwijać w obszarach, którymi się interesuje, mając realny wpływ na końcowe efekty pracy – mówi Paweł Jaskulski, Lead Security Officer w Banku BNP Paribas.

Przedstawiciele firm chcących współpracować z Bankiem BNP Paribas w ramach Digital Fraud Innovation Lab mogą znaleźć więcej informacji o programie oraz dane kontaktowe, klikając w link.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość