Bank zmieniającego się świata

Brak opłat za prowadzenie rachunku i atrakcyjne oprocentowanie depozytów – Bank BNP Paribas z nową ofertą dla sektora agro

Bank BNP Paribas przygotował specjalną ofertą dla nowych Klientów z sektora agro. Mogą liczyć na 6 miesięcy bez opłat za prowadzenie rachunku bieżącego w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes, a także lokaty i rachunek lokacyjny z korzystnym oprocentowaniem. Promocja potrwa do końca stycznia.

- Zima to okres, kiedy intensywność pracy w gospodarstwach rolnych spada, co pozwala poświęcić więcej czasu na zadbanie o finansowy aspekt działalności – zmianę konta na wygodniejsze czy zdeponowanie oszczędności na korzystnych warunkach. Biorąc to pod uwagę, wychodzimy z propozycją bezpiecznych i dopasowanych do potrzeb Klienta form lokowania i oszczędzania pieniędzy, przygotowaną specjalnie dla rolników. W nowej promocji łączymy je z, niezbędnym w każdym gospodarstwie, wielofunkcyjnym kontem biznesowym – tłumaczy Maciej Wójcik, Tribe Lider zarządzający obszarem Przedsiębiorców i Rolników w Banku BNP Paribas.

Nowi Klienci, którzy w styczniu założą Konto Otwarte na Agrobiznes (z rachunkiem bieżącym w PLN, z kartą debetową i bankowością internetową), nie będą ponosili przez 6 miesięcy opłat za prowadzenie rachunku bieżącego. Dodatkowo mogą otworzyć lokatę na 3, 6 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem na poziomie 7%. Klientom, którzy potrzebują stałego dostępu do pieniędzy, Bank BNP Paribas proponuje rachunek lokacyjny z oprocentowaniem zmiennym na poziomie 5%. Z rachunku można podjąć oszczędności bez utraty naliczonych odsetek. Do założenia każdego z wymienionych depozytów wystarczą nowe środki w kwocie co najmniej 10 tys. zł.

W ramach Konta Otwartego na Agrobiznes Klienci otrzymują dostęp do systemu bankowości elektronicznej GOonline lub GOonline Biznes, które umożliwiają szybkie, wygodne zarządzanie finansami z dowolnego miejsca i o każdej porze. Atutami systemów, oprócz stałego dostępu do konta i produktów banku, są łatwa obsługa, nawet dla osób, które wcześniej nie korzystały z bankowości internetowej, bezpieczeństwo transakcji oraz dostęp do usługi wymiany walut 24/7 w FX Pl@net.

Prowadzenie Konta Otwartego na Agrobiznes może być bezpłatne nawet po okresie promocji. Konieczne jest utrzymanie na nim średniego miesięcznego salda na rachunku w wysokości minimum 3 000 zł. Bez spełnienia tego warunku opłata wyniesie 10 zł miesięcznie.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość